Witam,
Na prośbę przeciwnków (mala liczba zawodnikow spodowodowana wycieczka szkolną) mecz na Lokajskiego 3 jest odwołany.
W związku z tym trenujemy w Sobote 8.45 na Boisku Szkolnym .
Pozdrawiam
W takim razie rocznik 2013 również trening 8.45 w sobotę na Boisku Szkolnym.
Pozdrawiam
Tomasz Grzywna
