Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 09.02.2017

Witam serdecznie
 

W serwisie udostępniono wyniki zmagań w ramach tegorocznego Pucharu Kryształowa Kula. Dziękuję Państwu i dzieciom – zawodniczkom i zawodnikom -  za uczestnictwo w narciarsko-snowboardowym święcie.
Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć -> tutaj.
 
Zapraszam za rok smiley
 
 
pozdrawiam sportowo
Tomasz Grzywna
 
 
 
 
 

IX MISTRZOSTWA WARSZAWY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM
I SNOWBOARDZIE  „PUCHAR KRYSZTAŁOWA KULA”
 

W czwartek 10 lutego 2017 r., na warszawskiej Górce Szczęśliwieckiej, odbyły się organizowane przez naszą szkołę i Klub Sportowy SNU Mistrzostwa Szkół Niepublicznych w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: dla klas 1-3 i 4-6. Na linii startu stanęli uczniowie z 8 warszawskich szkół. Zgłoszonych zostało 150 uczestników. Najliczniejszą reprezentację wystawiła nasza szkoła: klasy 1-3 reprezentowało 15-tu zawodników, zaś klasy 4-6 – 30-tu. Zawodnicy startowali w 6 kategoriach:
- I - narty – dziewczynki młodsze
- II - narty – chłopcy młodsi
- III - snowboard – dziewczynki i chłopcy młodsi
- IV - narty – dziewczynki starsze
- V - narty – chłopcy starsi
- VI - snowboard – dziewczynki i chłopcy starsi.

Rywalizacja była zacięta a różnice w czasach przejazdów między zawodnikami w czołówce niewielkie. Mieliśmy najliczniejszą reprezentację, ale pozostałe szkoły wystawiły, choć mniej liczne, to jednak bardzo silne zespoły. I to właśnie zawodnicy ze Szkoły Przymierza Rodzin, SSP 14, SSP 20 i SPN 81 zdobyli najwięcej medali w konkursach indywidualnych. Nam udało się zdobyć brązowy medal w snowboardzie grupy młodszej a dokonał tego Maksymilian Solarz z klasy 3c – GRATULUJEMY!!! Jednak to właśnie do naszych zawodników i naszej szkoły należał wynik drużynowy, dzięki któremu po dwóch latach Kryształowa Kula z tabliczką I miejsce w kategorii drużynowej wróciła na Kabaty. Łącznie zdobyliśmy 1046 pkt, drugie było Przymierze Rodzin 687 pkt oraz SSP 14, które zdobyło 620 pkt.

Radość uczestników i duma trenerów podczas dekoracji i wręczania medali, nagród oraz dyplomów była wielka. Flesze aparatów ze wszystkich stron podium dawały znać, że fotoreporterzy są obecni i uwieczniają wszystko to, co dzieje się na Szczęśliwicach.

Bardzo dziękujemy Panu Tomaszowi Grzywnie i wszystkim osobom, które włączyły się w profesjonalne przygotowanie i przebieg tego wydarzenia i już odliczamy czas do X edycji Mistrzostw Warszawy w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie.
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa" współfinansuje m.st. Warszawa
 
Szkolenie dzieci i młodzieży jako przeciwdziałanie COVID-19 jest finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO
w ramach Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania Skutkom COVID-19
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley