Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

SEKCJA ZIMOWA

Obecnie jest duże zapotrzebowanie na szkolenie sportowe w różnych dyscyplinach sportu, stąd pomysł na treningi sekcji zimowej, które zapewniają naukę i doskonalenie umiejętności jazdy na nartach, snowboardzie, łyżwach oraz nartach biegowych. Przyczyniają się i umożliwiają wszechstronny rozwój fizyczny oraz kształtują charakter i cechy wolicjonalne.
• • •
Dodatkowo na treningach zawodnicy kształtują  pożądane zasady społeczne i normy zachowania się w stosunku do osób starszych, rówieśników i młodszych kolegów. Dzisiaj jest duża potrzeba podnoszenia sprawności ruchowej dzieci oraz pokazanie jak można aktywnie spędzać czas i wypoczywać. Uczestnicy sekcji nabędą i udoskonalą umiejętności w/w dyscyplin sportów zimowych. Treningi sekcji zimowej dla grupy dzieci trenujących w Klubie Sportowym Szkoły Sióstr Niepokalanek „Ursynów Warszawa” odbywają się w podziale na dwie grupy, dwa razy w tygodniu. Grupy te podzielone będą pod względem umiejętności. Dyscypliny, które będziemy kształtować to:
  • narty zjazdowe, snowboard (jednorazowo 2 godziny zajęć na stoku, CSN Szczęśliwice ul. Drawska 22 piątek, autobus odwozi i przywozi dzieci
  • łyżwiarstwo, narciarstwo biegowe, nordic walking (jednorazowo 2 godziny zajęć na lodowisku, trasie lub w Lesie) - sobota, w zależności od pogody, Tor Łyżwiarski Stegny, Las Kabacki (w soboty zapraszamy również rodziców uczestników sekcji, aby aktywnie spędzili czas.
• • •
Zajęcia każdej z grup prowadzi trener lub instruktor ze stosownymi uprawnieniami. Dzieci przygotowują się do udziału w zawodach oraz Igrzyskach Szkół Niepublicznych, które co roku odbywają się na przełomie lutego i marca, uczą się i doskonaląVal di Fieme technikę w w/w dyscyplinach zimowych, rozwijają cechy motoryczne. Dzieci trenują realizując program treningowy dostosowany do ich wieku. Zawodnicy sekcji są ubezpieczeni. Na zajęcia jest zapewniony transport. Sekcja zimowa składa się z 20-30 uczestników : dwie podgrupy podzielone pod względem umiejętności, mile widziani są również początkujący. Są to zarówno chłopcy jak również dziewczynki. Zapisy do sekcji trwają przez cały wrzesień. Przyjmuje je Pan Tomasz Grzywna. Treningi sekcji zimowej ruszają z początkiem października i trwają do końca lutego (5 miesięcy).

 

serdecznie zapraszamy

 

 

 

 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley