Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

ŁASKO 2020

Letni Obóz Sportowy
 
 
Zapraszamy na letni obóz sportowy wszystkich uczniów Naszej Szkoły
Łasko, 20-29 sierpnia 2020 r.

 
 
GRUPY:
  1. piłkarska
  2. taneczna
  3. rekreacyjna
 

Zakwaterowanie i wyżywienie:
Ośrodek Farma Kalina , 73-240 Łasko 29 E, (woj. zachodniopomorskie, pow. choszczeński); pokoje 2-4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym; lub domki ośmioosobowe.
Strony www:
  1. obozy-sportowe.info
  2. facebook.com/fmkalina
  3. footballcode.eu/farma-kalina
 
Transport:
autokar klasy lux, autokar zostaje na miejscu, będzie do Naszej dyspozycji.
 
Koszt:
cena 1750 zł (zaliczka 750 zł płatna do końca kwietnia, konto lub gotówka; pozostała kwota do końca maja na konto klubu; można również wpłacić całość na konto  klubu z dopiskiem: Obóz Łasko (imię i nazwisko uczestnika).
 
​NUMER KONTA:
86 1050 1025 1000 0023 2589 2574
Klub Sportowy Szkoły
Sióstr Niepokalanek Ursynów
Warszawa 02-796 Warszawa,
ul. Jerzego Zaruby 2
 
Wykwalifikowana kadra trenerów, instruktorów i wychowawców. W pobliżu ośrodka znajduje się 15 jezior.
 
Na terenie ośrodka do naszej dyspozycji:
4 boiska do piłki nożnej z naturalna nawierzchnią. Wymiary: 70mx50m, 60mx40m, 30mx50m, 30mx15m,  2 boiska do siatkówki plażowej, 2 boiska do kometki, pomost żeglarski i do wędkowania,  kajaki, rowery wodne, żaglówki,  zestawy dla wędkarzy, pole do paintballa laserowego wraz z profesjonalnym sprzętem do gry, namiot do zabaw integracyjnych, profesjonalny park linowy, pracownia ceramiczna z piecem do wypału, sala gier i zabaw o powierzchni 100 m2, dmuchańce: zjeżdżalnia wodna o długości 50m, zamek- zjeżdżalnia sucha, poducha, stanowisko do wspinaczki, paintball wodny, sala i namiot taneczny, rysunek 3d, robotyka, zajęcia kulinarne, budowanie tratwy.
 
Zapisy:
do końca kwietnia, mailowo lub osobiście przyjmuje i bliższych informacji udziela Pan Tomasz Grzywna t.grzywna@klubsnu.pl; tel. 502 310 155
 
 
ZAPRASZAMY !!!
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa" współfinansuje m.st. Warszawa
 
Szkolenie dzieci i młodzieży jako przeciwdziałanie COVID-19 jest finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO
w ramach Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania Skutkom COVID-19
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley