Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

KRONIKA KLUBU SNU # ROK 2012

- 21 grudnia odbyło się posiedzenie Zarządu Klubu, na którym omówiono sprawy bieżące związane z działalnością statutową.
 
- W piątek 14 grudnia młodziki rozegrały sparing z Alfa Przymierze Rodzin. Po bardzo dobrym meczu odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo.
 
- W sobotę 08 grudnia Nasza drużyna złożona z zawodników urodzonych w 2001/2002 (V/IV klasa) wzięła udział w silnie obsadzonym turnieju Delta Cup, na hali przy ul. Narbutta 14 
 
- W piątek 07 grudnia, rozegraliśmy sparingi z Alfa Przymierze Rodzin, rywalizowały orliki i młodziki 
 
- 24 i 25 listopada Nasz Klub pod patronatem Dyrektora Szkoły Sióstr Niepokalanek przy współpracy z GOSiR-em Konstancin zorganizował V edycję Turnieju Odzyskania Niepodległości. Rywalizacja toczyła się czterech kategoriach wiekowych piłkarzyków, orlików, młodzików i trampkarzy (Gimnazjalistów) 
 
- W niedzielę drużyna młodzików brała udział w mocno obsadzonym turnieju "Lwy Lechistanu Cup"
 
- W sobotę 17 listopada dwie drużyny Naszego Klubu rozegrały turniej Gramy dla Papieża, który zorganizował PAKS Ostaniec Ursynów. Turniej rozegraliśmy na dużej hali SGGW, młodziki rywalizowały przed południem, natomiast piłkarzyki popołudniu. Obie drużyny zajęły miejsca „na pudle”!!! 
 
- W sobotę dwie drużyny Naszego Klubu rozegrały turnieje piłkarskie, choć nie zajęliśmy czołowych miejsc zdaniem organizatorów i kibiców pozostawiliśmy po sobie bardzo dobre wrażenie.
Niepodległościowy Turniej Piłki Nożnej rocznik 2003
Rocznik 2004 rozegrał turniej Dragon Cup.
 
- W sobotę 27 Klub zorganizował Turniej piłki nożnej Mini Mistrzostwa Europy, była to III edycja tego turnieju.
 
- Podsumowanie Mini Mistrzostw Europy kategoria 2000.

- Podsumowanie Mini Mistrzostw Europy kategoria 2003.
 
- W sobotę rozegraliśmy ostatnie mecze rundy jesiennej w ramach PLP, przeciwnikiem był KS URSYNÓW. Nasi zawodnicy wygrali wszystkie trzy mecze.
 
- W sobotę rozegraliśmy kolejne mecze w Piłkarskiej Lidze Pokoju. Naszym rywalem był zespół z Warszawskiej Akademii Futbolu, dwa pewne zwycięstwa oraz mecz wygrany walkowerem to wyniki piłkarzy.
 
- 29 września rywalizowaliśmy z drużyną FC Inter, który miał bardzo udany start w PLP we wszystkich kategoriach wiekowych.
 
- 22 września rozegraliśmy kolejne mecze w ramach Piłkarskiej Ligi Pokoju, przeciwnikiem była Alfa Przymierze Rodzin.
 
- 15 września wystartowała V Edycja Piłkarskiej Ligi Pokoju, pierwszy mecz rozegraliśmy z Akademią Sportu na Naszym boisku.
 
- 8 września na boisku szkolnym odbył się nabór młodych adeptów piłkarskich do Klubu Sportowego, zawodnicy brali udział w pięciu sprawdzianach.
 
- 8 września w sobotę również rozegraliśmy sparingi z Alfa Przymierze Rodzin. Młodziki wygrały 3:0 (po golu zdobyli bracia Rzepscy, padł też gol samobójczy). Orliki przegrały niespodziewanie bardzo wysoko 1:7, honorową bramkę zdobył kapitan Sebastian Prokop. Piłkarzyki zremisowały 2:2 (bramki: Mateusz Januchta i Michał Mazur). Mecz rozegrali również rodzice i przyjaciele Klubu, wynik 8:4 dla Nas. Mecze były bardzo dobrym przetarciem przed Ligą, która startuje już w sobotę. Zaczynamy meczami z Akademią Sportu, na Naszym boisku szkolnym.
 
- 28 sierpnia odbyło się Zebranie Zarządu Klubu Sportowego Szkoły Sióstr Niepokalanek, na którym między innymi Zarząd przyjął uchwałę o innych stawkach za treningi piłkarskie oraz zatwierdził kalendarium imprez sportowych, które zorganizuje Klub w roku szkolnym 2012/2013.
 
- Dziękujemy serdecznie Państwu za przekazanie swego podatku dochodowego za rok 2011. To dla Klubu wymierna pomoc w realizacji działań sportowo-wychowawczych. To także symbol wspierania Naszych wysiłków, na rzecz wykonywania wielu działań wynikających z misji i zakładanych celów Klubu. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli liczyć na podobny gest wsparcia i serdeczności okazywany Klubowi Sportowemu Szkoły Sióstr Niepokalanek.
 
- Na obozie w Sztutowie chłopcy uwijali się jak mrówki, 30 treningów, litry potu wylanego na boisku, mnóstwo bramek i wspaniałych wrażeń pozostaną długo w Naszej pamięci.
 
- W sobotę 23 czerwca 2012 odbyła się uroczystość zakończenia IV edycji Piłkarskiej Ligi Pokoju.
 
- 21 czerwca odbyło się Walne Zebranie Członków Klubu Sportowego Szkoły Sióstr Niepokalanek, na którym między innymi udzielono absolutorium Członkom Zarządu i Członkom Komisji Rewizyjnej Klubu Sportowego Szkoły Sióstr Niepokalanek, a także zatwierdzono sprawozdania finansowe i merytoryczne za rok 2011.
 
- W sobotę 16 czerwca. w ramach XI Pikniku Kabackiego rozegraliśmy mecze z Alfa Przymierze Rodzin.
 
- 17 czerwca Mini Mistrzostwa Europy rozegrał roczniki 2002.
 
- IV MIEJSCE ORLIKÓW W KRAJOWYCH FINAŁACH TURNIEJU JUNIOR REAL CUP.
 
- Do Finałów Ogólnopolskich (6 najlepszych drużyn w kraju) awansowali chłopcy z rocznika 2001 (Marcel Zdybel, Filip Skowroński, Maciej Wicher, Mikołaj Rzepski, Szymon Bzinkowski i Filip Kuśmierowski) w turnieju Junior Real Cup. Finały rozegrają 9 czerwca przy Markecie Real w Jankach. Czekają Nas nie lada emocje i wiele atrakcji przygotowanych przez organizatora turnieju.
 
- Finał turnieju odbędzie się w najbliższą sobotę na parkingu marketu Real w Jankach, zapraszamy również kibiców do wspierania Naszych zawodników.
 
- II miejsce Orlików w turnieju „Gramy o Złotą Piłkę!!!
 
- W piątek 25 maja i sobotę 26 maja rozegraliśmy kolejne mecze w ramach Piłkarskiej Ligi Pokoju, naszym przeciwnikiem była drużyna Warszawskiej Akademii Futbolu. Mecze rozegraliśmy na boisku szkolnym, a przeciwnicy wyjechali z dużym bagażem bramek. Piłkarzyki mistrzem PLP!!!
 
- Orliki w finale turnieju „Gramy o Złotą Piłkę!!!”
 
- Orliki zagrają 28 maja na stadionie Legii Warszawa w finałach turnieju : „Gramy i Złotą Piłkę”.
 
- III miejsce i brązowe medale MINI EURO 2012 wywalczyli chłopcy z rocznika 2002, na turnieju w Konstancinie.
 
- 18 maja, wyjątkowo w piatek rozegraliśmy kolejne mecze w ramach Piłkarskiej Ligi Pokoju, naszym przeciwnikiem był UKS LUPUS KABATY. Mecze rozegraliśmy na boisku szkolnym, a przeciwnicy będą długo pamiętać lekcję udzieloną przez Naszych zawodników.
 
- Awans orlików i II miejsce Młodzików w turnieju Junior Real Cup.
 
- 13 maja rozegraliśmy kolejne mecze w ramach Piłkarskiej Ligi Pokoju, naszym przeciwnikiem był UKS LOLEK ŁAZY. Mecze rozegraliśmy na pięknie położonym kompleksie edukacyjno-sportowym w Łazach k/ Magdalenki.
 
- 8 maja we wtorek młodziki pożegnały się z turniejem „Gramy o Złotą Piłkę”, po bardzo wyrównanym meczu przegrali z drużyną SP 65 - 3:2. Tym samym zamknęli sobie drogę do Finałów na Pepsi Arenie.
 
- W poniedziałek 07 maja rozegraliśmy finały wojewódzkie turnieju „ Turnieju im. Marka Wielgusa”.
 
- W czwartek 26 kwietnia orliki rozegrały fazę kwalifikacyjną turnieju im. Marka Wielgusa.
 
- We wtorek 24 kwietnia rozegraliśmy fazę kwalifikacyjną turnieju „ Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku. Turniej przeznaczony był dla zawodników 2002 i młodszych.
 
- W piątek i sobotę młodziki (1999-2000) wzięły udział w II Memoriale im. ojca Józefa Jońca SP.
 
- W sobotę 21 kwietnia rozegraliśmy kolejne mecze w ramach Piłkarskiej Ligi Pokoju, Naszym przeciwnikiem była drużyna FC INTER. Tym razem tylko młodzikom udało się ograć rywala. Orliki przegrały wysoko, a Piłkarzyki nieznacznie ale zasłużenie.
 
- 16 kwietnia Orliki zaczęły rywalizację turnieju „Gramy o Złotą Piłkę”. Pierwszy mecz grupowy wygraliśmy 4:0 z drużyną Varsovia (bramki: Filip Skowroński 2, Michał Prochera 2), drugi mecz zremisowaliśmy 1:1 z drużyną Pijarzy, bramkę strzelił ponownie Filip Skowroński. Pierwszy krok do finałów na Pepsi Arenie już za nami.
 
- 14 kwietnia zgarnęliśmy całą pulę w meczach PLP przeciwko Akademii Sportu, w dodatku na ich terenie.
 
- 13 kwietnia odbyło się posiedzenie Zarządu Klubu Sportowego Szkoły Sióstr Niepokalanek, na którym Zarząd podjął uchwały zatwierdzające sprawozdania finansowe i merytoryczne z działalności Zarządu Klubu za rok 2011.
 
- W piątek 13 kwietnia młodziki rozegrały fazę grupową turnieju „Gramy o Złotą Piłkę”. Pierwszy mecz wygraliśmy wysoko 12:0 z drużyną Błękitne Płomienie, natomiast drugi mecz zremisowaliśmy 1:1 z drużyną SP 260. Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce w grupie, gdyż SP 260 wygrał z Błękitnymi Płomieniami 13:0. Pomimo drugiego miejsca mamy duże szanse na zakwalifikowanie się do kolejnej fazy rozgrywek, które będą przepustką do finałów na Pepsi Arenie.
 
- 28 marca gościliśmy drużynę RS-81, rozegraliśmy kolejne mecze w ramach PLP.
 
- W sobotę 24 marca przy pięknej pogodzie rozegraliśmy 11 kolejkę PLP. Przeciwnikami Naszych drużyn była zespoły PAKS Ostaniec Ursynów. We wszystkich trzech kategoriach mecze były dość jednostronne i Nasze drużyny odniosły wysokie zwycięstwa. W sumie strzeliliśmy 54 bramki tracąc 4.
 
- 22/23 marca w ramach treningów piłkarskich piłkarzyki i młodziki rozegrały sparingi z zaproszoną przez Nas, drużyną UKS Żagle Warszawa.
 
- W sobotę 17 marca wystartowała wiosenna, rewanżowa runda Piłkarskiej Ligi Pokoju. Pierwszy mecz rozegraliśmy z Alfa Przymierze Rodzin.
 
- Drużyny Orlików i Młodzików rozegrały 17/18.03.2012 Turniej o Puchar Rady Dzielnicy Włochy na hali OSiR Włochy.
 
- II miejsce Piłkarzyków w turnieju Orzeł Cup.
 
- IV miejsce młodzików w silnie obsadzonym turnieju Orzeł Cup 26.02.2012.
 
- Słaby występ orlików w Delta Cup 26.02.2012.
 
- Już po raz trzeci zwracamy sie do Państwa o przekazanie 1 % podatku PIT na rzecz KSSSNUW. W roku ubiegłym kilkadziesiąt osób wskazało Klub jako organizacje pożytku publicznego na rzecz której przekazują 1% za co Wszystkim serdecznie dziękujemy!!! Uzyskane środki Klub wykorzystał na zakupy sprzętu sportowego, organizacje imprez sportowych oraz inne cele statutowe. Jak Klub spożytkuje przekazane środki w ty roku? Środki przeznaczymy na zakup sprzętu sportowego, dofinansowanie obozów, na organizację turniejów, zawodów, przedsięwzięć sportowych jak również na wyposażenie nowej Hali sportowej.
 
- Drugie miejsce i srebrne medale dla drużyny piłkarzyków w turnieju Orzeł Cup. Olek Szymczak najlepszym bramkarzem turnieju.
 
- 12 lutego, chłopcy z rocznika 2000 rozegrali turniej Delta Cup na hali przy ul. Gładkiej.
 
- Chłopcy z rocznika 2001 najlepsi w silnie obsadzonym turnieju Orzeł Cup na hali przy ul. Kawęczyńskiej.
 
- Zawodnicy z rocznika 2002 rozegrali turniej Delta Cup na hali przy ul. Narbutta.
 
- 09 lutego zgodnie z harmonogramem imprez sportowych Klub przy dużej pomocy Szkoły Sióstr Niepokalanek zorganizował IV Mistrzostwa Warszaway w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Puchar Kryształowa Kula na Całorocznym Stoku Narciarskim Szczęśliwice.
 
- Drugi tydzień ferii (23-29 styczeń) spędziliśmy na obozie narciarsko-snowboardowym w Białym Dunajcu, ucząc się i doskonaląc jadę na nartach i snowboardzie.
 
- W dniach 14-23 styczeń wyjechaliśmy na rodzinny obóz zimowy w rejon Val di Fiemme. Kapitalne warunki do jazdy oraz nasłonecznione stoki, niezapomniane krajobrazy, mnóstwo tras zjazdowych i rodzinna atmosfera wyjazdu pozostaną długo w Naszej pamięci.
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley