Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

KRONIKA KLUBU SNU # ROK 2011

Kronika 2011
KRONIKA KLUBU SPORTOWEGO SZKOŁY SIÓSTR NIEPOKALANEK URSYNÓW WARSZAWA ROK 2011
 
 • 18 grudnia rozegraliśmy decydujące meczy w Halowej Lidze Pro Futuro. Dwa tytuły mistrzowskie, jeden wicemistrzowski oraz cztery wyróżnienia indywidualne to dorobek naszego Klubu.
 
 • W sobotę 10 grudnia Nasze drużyny rozegrały fazę pucharową Ligi Pro Futuro. 11 grudnia w niedzielę fazę pucharową Ligi Pro Futuro rozegrała drużyna dorosłych złożona z tatusiów, trenerów i przyjaciół Klubu.
 
 • 03 grudnia w sobotę dwie drużyny orlików rozegrały fazę grupową Ligi Pro Futuro.
 
 • 26/27 listopada był bardzo aktywnym weekendem dla Naszych piłkarzy. W sobotę dwie drużyny z rocznika 2002 i młodsi rozegrały turniej Gramy dla Papieża. Młodzik rozegrały fazę grupową Ligi Pro Futuro oraz turniej Gramy dla Papieża. W niedzielę dwie drużyny piłkarzyków rozegrały fazę grupową Ligi Pro Futuro.
 
 • 19/20 listopada odbyła się IV edycja Turnieju Odzyskania Niepodległości.
 
 • 6 listopada dwie drużyny Naszego Klubu z rocznika 2002 i młodsi rozegrały turniej na hali przy ul. Małcużyńskiego 4, II i III miejsce to dorobek Naszych drużyn, Macieja Lewińskiego wybrano najlepszym bramkarzem.
 
 • Meczami z WAF-em zakończyliśmy rundę jesienną Piłkarskiej Ligi Pokoju. Choć nie były to najlepsze występy Naszych piłkarzy, zakończyliśmy je zwycięstwami. Waf dysponuje największym boiskiem w Lidze, graliśmy 6 zawodników plus bramkarz trzeba przyznać, że nie gramy zbyt często w takim zestawieniu, jednak okazaliśmy się lepsi.
 
 • W sobotę 29 października graliśmy mecz w ramach VII kolejki Piłkarskiej Lidze Pokoju z drużyną UKS LOLEK ŁAZY, która debiutuje w Naszej Lidze. Nie okazaliśmy się gościnni dla beniaminka wszystkie trzy grupy piłkarskie wygrały swoje mecze. Łącznie zdobyliśmy 24 bramek tracąc jedynie 5.
 
 • W niedzielę 23 października KS SSN UW zorganizował Turniej piłki nożnej Mini Mistrzostwa Europy, była to II edycja tego turnieju. Areną zmagań była hala szkoły Primus. Byliśmy gospodarzem turnieju więc graliśmy jako Polska i Ukraina.
 
 • W sobotę 22 października gościliśmy u siebie drużynę UKS LUPUS KABATY, wszystkie trzy grupy piłkarskie wygrały swoje mecze. Łącznie zdobyliśmy 38 bramek tracąc jedynie 4.
 
 • 22 października zawodnicy sekcji szachowej uczniowie Szkoły Sióstr Niepokalanek wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Ursynowa Szkół Podstawowych w Szachach. Zajęliśmy drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Nasi młodzi szachiści dzielnie walczyli również indywidualnie zajęli miejsca w środku stawki, pomimo że dla większości z nich był to pierwszy turniej. Wyróżnili się Szymek Mazur i Michał Redzisz, gratulacje dla wszystkich zawodników.
 
 • 20 października odbyło się posiedzenie Zarządu Klubu Sportowego Szkoły Sióstr Niepokalanek, na którym m.in. podjęto uchwałę dotyczącą przyjęcia nowych członków oraz uchwałę dotyczącą utworzenia sekcji szachowej w Naszym Klubie.
 
 • 8/9 październik był bardzo pracowitym weekendem dla Naszych piłkarzy, rozegrali?my IV i V kolejkę Piłkarskiej Ligi Pokoju.
 
 • W niedzielę kibicowaliśmy Legii Warszawa, w hicie jesieni. Mecz Legia Wisła był niezapomnianym widowiskiem.
 
 • Za nami trzecia kolejka Piłkarskiej Ligi Pokoju. W sobotę chłopcy zmierzyli się z drużyną RS-81.
 
 • 24 września w Piłkarskiej Lidze Pokoju wygraliśmy trzy mecze z PAKS-em Ostaniec Ursynów.
 
 • 17 września wystartowała IV edycja Piłkarskiej Ligi Pokoju pierwszy mecz zagraliśmy z Alfa Przymierze Rodzin.
 
 • 10 września rozegraliśmy sparingi z drużyna Alfa Przymierze Rodzin.
 
 • W piątek 09 września odbyło się posiedzenie Zarządu Klubu, głównym powodem spotkania było uzupełnienie składu Zarządu. Pan Radosław Kiraga przyjął propozycję pełnienia funkcji wiceprezesa w Klubie Sportowym Szkoły Sióstr Niepokalanek. Jednocześnie dziękujemy serdecznie Panu Krzysztofowi Pernachowi za trzy lata bardzo aktywnej działalności w Zarządzie Klubu.
 
 • 3 września na boisku szkolnym odbył się nabór piłkarzy do Klubu Sportowego Szkoły Sióstr Niepokalanek Ursynów Warszawa.
 
 • 25 sierpnia w siedzibie klubu odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Klubu Sportowego Szkoły Sióstr Niepokalanek, na którym uchwalono zmiany w statucie.
 
 • Na obozie piłkarskim w dniach 11-21 lipca, który odbył się w Sztutowie ładowaliśmy akumulatory na kolejny sezon piłkarski.
 
 • Zaraz po zakończeniu roku szkolnego wyjechaliśmy na Zgrupowanie Sportowo-Rekreacyjne w Bieszczady do Jarosławia.
 
 • 18 czerwca 2011 w Szkole Podstawowej Sióstr Niepokalanek odbyła się uroczystość zakończenia Piłkarskiej Ligi Pokoju, nagrody i puchary wręczali Pan Andrzej Wrona honorowy Prezes Klubu Sportowego Szkoły Sióstr Niepoklanek oraz trener Legii Warszawa Pan Maciej Skorża.
 
 • 16 czerwca odbyło się Walne Zebranie członków, na którym m.in. podjęto uchwałę dotyczącą udzielenia absolutorium członkom Zarządu i Komisji Rewizyjnej Klubu Sportowego Szkoły Sióstr Niepokalanek oraz zatwierdzono sprawozdanie finansowe za rok 2010.
 
 • 11 czerwca w ramach X Pikniku Kabackiego rozegraliśmy mecze z Alfa Przymierze Rodzin.
 
 • 17 kwietnia najstarsza grupa piłkarzy Naszego Klubu rozegrała Turniej Biały, I miejsce, 21 bramek strzelonych przy jednej straconej oraz dwa wyróżnienia indywidualne to bilans turnieju naszych piłkarzy.
 
 • W sobotę zainaugurowaliśmy rundę wiosenną III edycji Piłkarską Ligę Pokoju, naszym przeciwnikiem była drużyna Alfa Przymierze Rodzin. Wszystkie grupy piłkarskie Naszego Klubu wygrały swoje mecze.
 
 • 14 kwietnia odbyło się posiedzenie Zarządu Klubu Sportowego Szkoły Sióstr Niepokalanek, na którym między innymi przyjęto Finansowe za 2010 rok.
 
 • 26 marca turniej Meridian Cup rozegrały młodziki. Turniej odbył się w Hali WSEI.
 
 • 19 marca piłkarzyki wystąpiły w silnie obsadzonym turnieju, w Pruszkowie, w Hali Sportowej MZOS Pruszków przy ul Bohaterów Warszawy 4, dzień później 20 marca dwie drużyny piłkarzyków rozegrały turniej sparingowy na boisku Przymierza Rodzin.
 
 • Nasi piłkarze szlifują formę w sparingach na zbliżającą się rundę rewanżową Piłkarskiej Ligi Pokoju. 12 marca orliki rozegrały sparing z KS Ursynów, natomiast młodziki – podzieleni na dwa zespoły – rozegrali turniej sparingowy w Hali Przymierza Rodzin.
 
 • Drugi tydzień ferii (21-28 luty) spędziliśmy na obozie narciarsko-snowboardowym w Poroninie.
 
 • W dniach 11-20 luty wyjechaliśmy na rodzinny obóz zimowy w rejon Południowego Tyrolu. Włoskie Dolomity i ośrodek narciarski Kronplatz przywitał Nas wspaniale przygotowanymi stokami oraz nowoczesną infrastrukturą. Niezapomniane krajobrazy, kilometry tras zjazdowych i rodzinna atmosfera wyjazdu pozostaną długo w Naszej pamięci.
 
 • 04 i 05 lutego Nasi piłkarze rozegrali sparingi, wszystkie grupy wygrały swoje mecze. Młodziki zwyciężyli rówieśników z Przymierza Rodzin, a piłkarzyki i orliki pewnie pokonały w dwumeczu drużynę KS Ursynów.
 
 • 3 lutego zgodnie z harmonogramem imprez sportowych Klub zorganizował III Mistrzostwa w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Puchar Kryształowa Kula na Całorocznym Stoku Narciarskim Szczęśliwice. Podsumowanie i wyniki w zakładce Puchar Kryształowa Kula.
 
 • 23 stycznia Gala Finałowa - świetny występ piłkarzy , drużyny rozegrały decydujące mecze w Halowej Lidze Szkół Niepublicznych, 5 pucharów i 6 wyróżnień indywidualnych to dorobek Naszych zawodników.
 
 • 8/9 stycznia cztery drużyny Naszego klubu rozegrały swoje mecze w Halowej Lidze Szkół Niepublicznych Pro Futuro. Dwie drużyny piłkarzyków i jedna orlików awansowały do półfinałów tych rozgrywek, które będą rozegrane 23 stycznia na Wielkiej Gali Finałowej.
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley