Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

WAŻNE KOMUNIKATY ZARZĄDU KLUBU SNU

WAŻNE PLIKI DO POBRANIA INFO

 
 
W TYM MIEJSCU MOŻNA POBRAĆ NASTĘPUJĄCE PLIKI:
 
 
 • Dokumenty statutowe Klubu (NIP, Regon, Statut Klubu),
• • •

  NIE WSTYDZĘ SIĘ JEZUSA INFO

  Sens i znaczenie modlitwy można zrozumieć jedynie w świetle wiary. Modlitwa nie ma nic wspólnego z zaklinaniem, przesądami, magią. Modlitwa to prawdziwa, wypływająca z osobistej relacji i więzi rozmowa człowieka z Bogiem. Modlitwa zakłada przyjęcie i świadomość obecności Boga i możliwości kontaktu z Nim. Modlitwa to przyjęcie czegoś nieprawdopodobnego, możliwości kontaktu z Bogiem wszechobecnym i wszechmogącym. (ks. Waldemar Kulbat)
   

  TURNIEJ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI # EDYCJA XII INFO


  TURNIEJ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
  XII EDYCJA 23-24 LISTOPADA 2019

   TURNIEJ ORGANIZOWANY PRZEZ KS SSN UW
  POD PATRONATEM DYREKTORA
  PRYWATNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ SIÓSTR NIEPOKALANEK
  PRZY WSPÓŁPRACY Z GOSiR KONSTANCIN

  OGŁOSZENIE SPORTOWE
   
  INFORMUJEMY UPRZEJMIE, ŻE W DNIACH 23 i 24 LISTOPADA 2019

  BIAŁY DUNAJEC 2020 INFO

  Zapraszamy na obóz zimowy wszystkich uczniów Naszej Szkoły
  Biały Dunajec drugi tydzień ferii zimowych 2020

  TERMIN OBOZU ZIMOWEGO W BIAŁYM DUNAJCU 17–23.02.2020
   

  W programie między innymi:
   
  • Codzienne zajęcia narciarsko – snowboardowe z instruktorami, (Białka Tatrzańska, Suche, Koziniec);

  PIŁKARSKA LIGA POKOJU #EDYCJA XII INFO

  INFORMUJEMY, ŻE W ROKU SZKOLNYM  2019/2020  STARTUJE XII EDYCJA PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU. 
   

  Zaczynamy kolejny sezon Piłkarskiej Ligi Pokoju.
  Liga PLP rusza 14 września. Pierwszy mecz rozegramy na boisku Alfa Przymierze Rodzin, długa sztuczna trawa, niepowołani odbędą treningi.
   
   
   

  Zakończenie XI Edycji Piłkarskiej Ligi Pokoju INFO


  INFORMUJEMY UPRZEJMIE, ŻE W NIEDZIELĘ 09.06.2019 r.,  W SZKOLE PODSTAWOWEJ SIÓSTR NIEPOKALANEK PRZY UL. ZARUBY 2 W WARSZAWIE,
  ODBĘDZIE SIĘ UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA XI EDYCJI PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU 2018/2019.
   
  PROGRAM UROCZYSTOŚCI:
  1100 - 1200 MSZA ŚWIĘTA ZA UCZESTNIKÓW PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU – KAPLICA,
  1200 - 1230 ZAKOŃCZENIE PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU – SALA WIDOWISKOWA.
   

  Strony

   
  Partnerzy Klubu SNU
   
  Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa" współfinansuje m.st. Warszawa
  Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa"
  współfinansuje Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy
   

  Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
  Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
   
  Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley