Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

BIAŁY DUNAJEC 2020

Zapraszamy na obóz zimowy wszystkich uczniów Naszej Szkoły
Biały Dunajec drugi tydzień ferii zimowych 2020

TERMIN OBOZU ZIMOWEGO W BIAŁYM DUNAJCU 17–23.02.2020
 

W programie między innymi:
 
  • Codzienne zajęcia narciarsko – snowboardowe z instruktorami, (Białka Tatrzańska, Suche, Koziniec);
  • Grupy od początkujących po zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów;
  • Odnowa biologiczna w basenach geotermalnych;
  • Wyjazd do Zakopanego na Krupówki;
  • Wiele atrakcji, pogodny wieczór, zajęcia sportowe dla wszystkich;
  • Dla dziewczynek dodatkowo tańce
  • Ognisko z pieczeniem kiełbasek, sala gier, mini kino
 

Zapisy do końca listopada 2019 r. przyjmuje oraz szczegółowych informacji udziela Pan Tomasz Grzywna (mailowo t.grzywna@klubsnu.pl, telefonicznie 502 310 155 lub osobiście)
 
Cena: 1300 PLN (przelewem na konto klubu do końca października, proszę opisać przelew obóz Biały Dunajec 2020, imię i nazwisko uczestnika)
 
NUMER KONTA:
86 1050 1025 1000 0023 2589 2574
Klub Sportowy Szkoły
Sióstr Niepokalanek Ursynów
Warszawa 02-796 Warszawa,
ul. Jerzego Zaruby 2
 
Skipasy, karnety: 300 PLN (dodatkowo płatne, przy autokarze w dniu wyjazdu), Wypożyczenie sprzętu 150 PLN (dodatkowo płatne przy autokarze w dniu wyjazdu)
 

INFORMACJE
ORGANIZACYJNE

 

Zakwaterowanie i wyżywienie w Ośrodku Wypoczynkowym
 
www.dunajeckidworek.pl
 
w Białym Dunajcu, przestronne pokoje i domowa kuchnia;
Swoje umiejętności narciarsko – snowboardowe doskonalić będziemy na stokach w Białce Tatrzańskiej, Suchym, Kozińcu, Jurgowie i Rusińskim;
Transport tam i z powrotem autokarem klasy Lux;
 
 Autokar na miejscu do Naszej dyspozycji;
 
Sprzęt narciarski i snowboardowy we własnym zakresie, kaski obowiązkowo!!!
 
(istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu);
 
 
ZAPRASZAMY!
 
Partnerzy Klubu SNU
 
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa" współfinansuje m.st. Warszawa
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa"
współfinansuje Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley