Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

GRAMY DLA PAPIEŻA 2012

Najstarsza drużyna (2000 i młodsi) w turnieju wywalczyła III miejsce, Marcel Zdybel został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. W fazie grupowej zaczęliśmy od jedno-bramkowej przegranej z drużyną Parafia O.P, mimo dużej przewagi piłka nie chciała wpaść do bramki. Kolejny mecz to wysoka wygrana ze Szkołą Świętego Franciszka 4:0. Ostatnie spotkanie w grupie decydowało o awansie, potrzebowaliśmy remisu i takim wynikiem skończył się mecz z gospodarzem turnieju Ostańcem. W półfinale zmierzyliśmy się z przyszłym triumfatorem turnieju UKS LOLEK ŁAZY i mimo wyrównanego meczu przegraliśmy 1:0. Mecz o trzecie miejsce był okazja do rewanżu za pierwszy mecz w grupie z drużyną Parafia O.P, wygraliśmy 2:1 i mogliśmy się cieszyć z trzeciego miejsca. Gratulacje za postawę na turnieju dla zawodników. 
• • •
Nasza najmłodsza drużyna (2004 i młodsi) zajęła w II miejsce. W fazie grupowej chłopcy zaczęli od wysokiej wygranej z drużyną WAF-u 5:0. Kolejny mecz to remis z drużyną MOS nr 3 (czyli praktycznie z pierwszą drużyną Varsovii) 2:2. Mimo remisu był to znakomity mecz, gdyż chłopcy przegrywając po 3 minutach 2:0 potrafili strzelić 2 bramki, a niewiele brakowało aby strzelili bramkę zwycięską. Ostatni mecz decydował, z którego miejsca awansujemy do półfinału. Chłopcy zagrali trochę słabszy mecz remisując go 0:0 z drużyną Św. Franciszka. Do półfinału awansowaliśmy więc z 2 miejsca. W półfinale przyszło nam zagrać z drużyną Alfa Przymierze Rodzin. Po znakomitej grze chłopcy wygrali 1:0. W finale znów spotkaliśmy się z drużyna MOS nr 3. Niestety trzeba przyznać, że przeciwnik był lepszy od nas i zasłużenie wygrał 1:0. Trudno było by wyróżnić pojedyncze osoby gdyż wszyscy piłkarze zagrali wyśmienicie i każdy z nich dał z siebie 100%, brawo chłopcy. 
• • •
Dziękuję rodzicom, za liczne przybycie i wspieranie piłkarzy. Siostrze Gabrieli i Siostrze Leonardzie za obecność i dodawanie otuchy chłopcom podczas finału oraz ceremonii zakończenia turnieju. Dziękuję tacie Matiego Średnickiego za foto-relację z turnieju, a trenerowi Marcinowi za wzorowe poprowadzenie drużyny do II miejsca. 
 
oceń naszą galerię: 
Your rating: None
5.04
Average: 5 (1 vote)
 
Partnerzy Klubu SNU
 
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa" współfinansuje m.st. Warszawa
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa"
współfinansuje Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley