Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 16.02.2018

Witam
 
Kolejne doświadczenia sportowe zdobywaliśmy w sobotę 10.02.2018 r. na turnieju ''NADSTAL CUP''  w Górze Kalwarii.
 
Mecze grupowe w naszym wykoniu były bardzo przeciętne, widać że chłopcy mają mniej do czynienia z halowym parkietem od przeciwników, ale tak naprawdę jest to atut, bo przygotowujemy wraz z Trenerami naszych zawodników do gry w piłkę nożną na trawie. Gra halowa (futsal)  to jednak inna ''piłka'', trenując około 4 miesiące na hali (listopad, grudzień, styczeń, luty) dzieci tracą wiele jednostek treningowych na trawie , odejmując przerwę wakacyjną wychodzi na to, że niewiele więcej trenuje się na zewnątrz niż w hali . Jeżeli w polskim szkoleniu się to nie zmieni, trudno będzie gonić nam Europę zachodnią w szkoleniu dzieci :) 
 
Wracając jednak do turnieju - mecze grupowe zakończyliśmy dwoma zwycięstwami z Nadstalem oraz Legią Soccer Schools oraz porażkami z Orlikiem oraz Koroną II.
Mecze w grupie były bardzo wyrównane, popełnialiśmy proste błędy przy wyprowadzaniu piłki oraz szwankowała gra w odbiorze na całej długości boiska. Zajęliśmy 3. miejsce w grupie, co dało nam wyjście z grupy i ćwierćfinał.
Jeżeli chodzi o fazę pucharową, tam zobaczyliśmy już inną drużynę KLUBU SNU. Chłopcy wiedzieli, że każde potknięcie w tym etapie sprawi, że odpadamy w walce o finał. Nasza gra zmieniła się szczególnie pod względem agresywności w odbiorze oraz szybkiego przejścia z fazy obrony do ataku. Konsekwentna i lepsza gra sprawiła, że powtórzyła się sytuacja sprzed roku, kiedy to w finale spotkaliśmy się z Koroną Góra Kalwaria.
Mimo straconej pierwszej bramki w finałowym meczu, nasz zespół potrafił się podnieść i ostatecznie zwyciężyliśmy 2:1. Przykładem na to, jak nasza drużyna ewoluowała w trakcie turnieju jest fakt, że w fazie grupowej odnieśliśmy porażkę z drugim zespołem Korony, a w finale pokonaliśmy pierwszy. 
 
Wielkie gratulacje dla chłopców, pokazaliście nie po raz pierwszy wielki charakter do gry.
 Na uwagę zasługuje też fakt szybkiej adaptacji do warunków halowych, brawo !! smiley
pozdrawiam sportowo
Tomasz Grzywna
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa" współfinansuje m.st. Warszawa
 
Szkolenie dzieci i młodzieży jako przeciwdziałanie COVID-19 jest finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO
w ramach Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania Skutkom COVID-19
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley