Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 07.09.2020

Witam,

w załączniku przesyłam harmonogram treningów na kolejny tydzień oraz listę z podziałem na grupy.

 

W sobotę 5 września, odbył się nabór młodych adeptów do klubu, frekwencja dopisałaJ

 

Rozegraliśmy również pierwsze Mecze w Lidze mazowieckiej, pierwsze koty za płotyJ

Z meczu na mecz będzie tylko lepiej.

 

  1. Nowi zawodnicy, karty zgłoszeniowe proszę składać na recepcji do 18 września, jest to okres próbny, jeśli ktoś jeszcze nie będzie zdecydowany, szanse dajemy wszystkim przybyłymJ
  2.  Harmonogram treningów i rozgrywek w załączniku. Do ligi MZPN zgłosiliśmy trzy drużyny 2008/2009; 2010; 2011/2012. Rozgrywki Piłkarskiej Ligi Pokoju pod dużym znakiem zapytania z uwagi na sytuację epidemiologiczną i brak chętnych, pewnie będziemy rozgrywać sparingi.
  3. Badania lekarskie odbędą się w najbliższą sobotę: 12 września 0900 – 2012/2013; 1000 – 2011/2010; 1100 – 2009/2008
    Lekarz sportowy będzie przyjmował w szkolnym gabinecie pielęgniarskim, przynosimy ze sobą wyniki badań krew/mocz i EKG dziecka trzeba je zrobić do czasu wizyty  (jeśli ktoś ma aktualne ważne są rok, nie musi robić ich po raz kolejny), na ich podstawie lekarz wystawia zaświadczenie o braku przeciwskazań do uprawiania sportu.  Koszt badań 50 zł, płatne gotówką bezpośrednio do lekarza. Oczywiście zaświadczenie można również spróbować zorganizować na własną rękę i dostarczyć je trenerowi Marcinowi Pieniążkowi lub do mnie, do dnia 05.09.2020.
  4. Zamówienia na stroje/elementy strojów zbieram do 18.09.2020 r.

 

pozdrawiam
Tomasz Grzywna
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley