Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 03.09.2018

Witam
 

Czas na kolejny sezon treningów i emocji sportowych. Poniżej garść niezbędnych informacji. Nie zmieniła się kadra szkoleniowa, trener Rafał Klimkowski, trener Marcin Pieniążek i trener Marcin Szewczyk ( będzie wspomagał Nas w soboty) – będą odpowiadać za grupy piłkarskie.
Trenerzy będą dokonywali na bieżąco rotacji w grupach.
 
W nadchodzącym sezonie w Piłkarskiej Lidze Pokoju, Klub zgłosił po dwie drużyny w każdej kategorii wiekowej plus jedną drużynę Trampkarzy rocznik 2004 i młodsi. W lidze MZPN będzie występował 2008 i 2007.
 
TRENINGI RUSZAJĄ 11 WRZEŚNIA. W ŚRODY DODATKOWO BĘDĄ PROWADZONE TRENINGI DLA BRAMKARZY (treningi będzie prowadził trener Marcin Pieniążek: ZAPISY NAJLEPIEJ DO 10 WRZEŚNIA DO  MNIE, MAILOWO LUB OSOBIŚCIE. MOŻNA TEŻ ZAPISAĆ SIĘ BEZPOŚREDNIO U TRENERA NA TRENINGU.
 
Nowością są treningi dla wyróżniających się zawodników, trenerzy będą decydować kto będzie w nich uczestniczył. Trening będzie odbywał się w czwartki o 17.30 w Chylicach.
 

W CZWARTEK 6 WRZEŚNIA O GODZ. 14:30 NA BOISKU SZKOLNYM  ODBĘDZIE SIĘ NABÓR NOWYCH PIŁKARZY DO KLUBU ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH. ZAPRASZAMY PIŁKARZY/PIŁKARKI Z RODZICEM/OPIEKUNEM.
 

W sobotę 15 (orliki/ młodziki i trampakrze) i 22 (piłkarzyki, aspiranci A i Aspiranci B) września odbędą się obowiązkowe badania lekarskie startujemy o 9-tej zawodnicy stawiają się w gabinecie szkolnym lekarskim, zamówiliśmy już lekarza sportowego. Koszt badań to 35 zł od zawodnika. EKG/morfologia i badanie moczu są ważne przez rok więc jeśli ktoś posiada te badania nie trzeba ich robić ponownie, wystarczy się stawić w gabinecie i je okazać lekarzowi. Oczywiście wszyscy nowi zawodnicy musza zrobić EKG, morfologię i badanie moczu i z tymi badaniami stawiają się w wyznaczona sobotę w gabinecie.
 
Liga PLP rusza 15 września, w załączniku terminarz na rundę jesienną. W sezonie 2018/2019 zgłosiło się po 10 drużyn 
w PIŁKARZYKACH/ORLIKACH I MŁODZIKACH, TRAMPARZE BĘDĄ ROZGYWAC TURNIEJE Z UWAGI NA MNIEJSZA ILOŚC DRUŻYN.
 
W załączniku przesyłam  kalendarium wydarzeń sportowych na rok szkolny 2018/2019 oraz płatności, które będą obowiązywać w roku szkolnym 2018/2019, proszę się zapoznać. Postanowiliśmy uprościć płatności, w skrócie dwie raty na konto klubu.
 
We wrześniu będziemy zamawiać nowe stroje dla chłopców z naboru. Skład nowego kompletu: dwie koszulki, spodenki , dwie pary getr, bluza dresowa, torba, ortalion. Koszt nowego kompletu dla rodziców to 450 zł, pozostałą kwotę dołoży Klub. Jak tylko zbierzemy rozmiary chłopców – wzrost, będziemy zamawiać komplety.
Będzie to również okazja do uzupełnienia braków, zgubionych lub za małych rzeczy. Cena poszczególnych elementów kompletu: getry 30 zł, spodenki 40 zł, koszulka 50 zł, bluza 100 zł, torba 100 zł, ortalion 100 zł. Zamówienia na poszczególne składowe kompletu przyjmuję do 9 września, przy zamówieniu proszę podać rozmiar  i nr zawodnika oraz co zamawia. 
Płatność przelewem (potwierdzenie przelewu okazane przy odbiorze) lub gotówką przy odbiorze.
 
Dziękujemy Państwu za przekazanie swego podatku dochodowego za rok 2017. To dla Klubu wymierna pomoc w realizacji działań sportowo-wychowawczych. To także symbol wspierania Naszych wysiłków, na rzecz wykonywania wielu działań wynikających z misji i zakładanych celów Klubu. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli liczyć na podobny gest wsparcia i serdeczności okazywany Klubowi Sportowemu Szkoły Sióstr Niepokalanek.
 
Już dziś wiadomo, że Klub zorganizuje dwa obozy zimowe. Pierwszy tydzień ferii obóz narciarski dla absolwentów i osób spoza szkoły, drugi tydzień ferii obóz zimowy. Już dziś serdecznie zapraszamy ilość miejsc ograniczona. Zapisy od początku października.


Wszelkie informacje dotyczące klubu będą umieszczane w gablocie ogłoszeń sportowych, w przedsionku szkoły jak również na stronie internetowej klubu  www.klubsnu.pl 

 

 

 
 
pozdrawiam
Tomasz Grzywna
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa" współfinansuje m.st. Warszawa
 
Szkolenie dzieci i młodzieży jako przeciwdziałanie COVID-19 jest finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO
w ramach Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania Skutkom COVID-19
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley