Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 25.05.2020

Witam,

w związku z panującą sytuacją

jako organizator postanowiliśmy zakończyć rozgrywki XII edycji PLP po rundzie jesiennej.

 

Za końcową tabelę uznaje się tabele po rundzie jesiennej. 

W załączniku podsumowanie rozgrywek oraz propozycje zawodników z drużyn do wyróżnień indywidualnych, czekam na propozycje trenerów z podanych drużyn. 
 

Od 18 maja można trenować w normalnych grupach, ale nie ma zgody na współzawodnictwo sportowe. 

Niektóre drużyny już zakończyły sezon np. FC Inter, inne zaczynają dopiero trenować Alfa, Lupus, ale frekwencja jest 50%.
Klub Snu trenuje od 4 maja, z tygodnia na tydzień frekwencja coraz wyższa. 

 

Jak tylko pozwolą na współzawodnictwo zapraszamy na sparingi, chętnie zagramy, myślę że Orlik tez jest chętny aby zagrać sparingi, proszę o informacje to będziemy się umawiać w czerwcu na bieżąco.

 

Już dziś zapraszam do zgłaszania drużyn na kolejna edycję PLP żaki 2012, orliki 2010, młodziki 2008J
Już dziś zgłoszone są:

Klub Snu
Alfa
FC Inter

Mamy jeszcze 5 miejscJ

 

Poniżej kluby, które uregulowały wpisowe. Proszę SAS i ORLIK o uregulowanie wpisowego. Wpisowe w całości przeznaczone jest na nagrody, puchary i wyróżnienia dla uczestników ligi.


Nagrody i wyróżnienia będzie można odebrać w dniach 15-19 czerwca z siedziby Naszego klubu, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu ze mną. Niestety nie będziemy mogli zrobić uroczystego zakończenia Ligi, to trudna sytuacja ale wszyscy się z Nią musimy zmierzyć.

 

Wpłaty wpisowe:

 

Informacje organizacyjne:

Co do terminów meczów, są to soboty zgodnie z regulaminem, godziny gier ustalają ze sobą trenerzy drużyn grających w danej kolejce (koniecznie kontakt tel/mail – dane teleadresowe tabelka). Pierwsza kolejka spotkań 14 września 2019.

Każda drużyna posiada boisko, albo wynajmuje na mecze, drużyna  która nie posiada boiska może wszystkie swoje mecze rozgrywać na wyjazdach, w rundzie jesiennej będzie gościem, a w rundzie wiosennej gospodarzem (odpowiedzialnym za obsługę sędziowską).

Mecze rozgrywamy na różnych boiskach (5+1, 6+1 –krótka i długa sztuczna nawierzchnia) . Mecze generalnie rozgrywane są w soboty, ale tak jak wcześniej napisałem jest to kwestia dogadania, między dwoma zespołami. Drużyny w każdej kategorii wiekowej grają jednego dnia. Opłata wpisowe 750 zł od jednej drużyny,  jest przeznaczona na nagrody dla każdej występującej w lidze drużyny (do tej pory był to sprzęt sportowy), puchary, statuetki, które są wręczane na uroczystym zakończeniu ligi w czerwcu. W jednej drużynie można zgłosić 12 zawodników i każdy dostaje nagrodę, nawet jeśli jest mniej osób w drużynie to i tak mamy  dla jednej ekipy 12 nagród. Aby można było śledzić co się dzieję w lidze,  na Naszej stronie internetowej www.klubsnu.pl będą na bieżąco umieszczane wyniki i klasyfikacja króla strzelców (gospodarz spotkania jest odpowiedzialny za przesłanie wyników i strzelców bramek swojej i przeciwnej drużyny, trenerzy też przesyłają na mój adres w dniu zakończenia meczu lub do poniedziałku po kolejce, ja to podsumowuję i wysyłam do administratora strony). Jeśli nie będę otrzymywał nazwisk strzelców bramek do poniedziałku po danej kolejce nie będę umieszczał ich w klasyfikacji na króla strzelców.

Proszę się szczegółowo zapoznać z regulaminem, proszę aby zawodnicy posiadali przy sobie legitymacje szkolne. W PLP mogą grać również dziewczynki, o rok starsze niż chłopcy w danej kategorii wiekowej. Przykładowo żaki to rocznik 2011, więc dziewczynka która może grać w tej kategorii wiekowej to rocznik 2010. 

Wpisowe za całą edycję PLP od każdej drużyny w jednej kategorii wynosi 750 PLN.  Wpisowe należy wpłacić w całości do końca października 2019 na konto:

Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek Ursynów Warszawa
02-796 Warszawa, ul. Jerzego Zaruby 2
Numer konta: 86 1050 1025 1000 0023 2589 2574
Tytułem : WPISOWE PLP (nazwa drużyny)

 

Wszelkie informacje dotyczące klubu będą umieszczane w gablocie ogłoszeń sportowych, w przedsionku szkoły jak również na stronie internetowej klubu  www.klubsnu.pl

 

pozdrawiam, w przypadku pytań proszę o kontakt
Tomasz Grzywna
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa" współfinansuje m.st. Warszawa
 
Szkolenie dzieci i młodzieży jako przeciwdziałanie COVID-19 jest finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO
w ramach Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania Skutkom COVID-19
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley