Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 21.03.2022

Witam,

W załączniku przesyłam informacje o treningach. W bieżącym tygodniu trenujemy zgodnie z harmonogramem.

Obóz letni odbędzie w terminie 20-29 sierpień Farma Kalina Łasko, zostało 30 miejsc J (info w załączniku)

Przypominamy o wpłatach za treningi, II rata termin do końca marca.

Plan na sobotę
9.00 -10.00  trening grupy pomarańczowe hala lub boisko
2012 – sparing boisko szkolne 08.00 zbiórka.
2013 – sparing Alfa, hala Przymierze Rodzin 9.45 (zbiórka), ul. Grzegorzewskiej 10
2014 – sparing Alfa hala Przymierze Rodzin 09.00 (8.45) , ul. Grzegorzewskiej 10
Plan na niedzielę
2009/2010 – sparing Józefovia, zbiórka 13.15, ul. Dolna 19, 05-402 Józefów


Proszę aby dzieci były przygotowane na trening zarówno w hali jak również na dworze (bielizna termiczna góra i dół, bluza, ortalion, rękawiczki, komin na szyję i czapka na głowę).

Zachęcam o wpłat 1% podatku za 2021 na rzecz Klubu.
W roku ubiegłym wiele osób wskazało Klub jako organizacje pożytku publicznego na rzecz której przekazują 1% za co Wszystkim serdecznie dziękujemy. Uzyskane środki Klub wykorzystał na zakupy sprzętu sportowego, organizacje imprez sportowych, dofinansowanie obozów oraz inne cele statutowe.

W załączniku przesyłam informacje o treningach. W bieżącym tygodniu trenujemy zgodnie z harmonogramem.
Nastąpiło drobne 15-minutowe przesunięcie treningów w środy, orliki pomarańczowe trening 15.15-16.30, piłkarzyki pomarańczowe trening 16.30-17.45, od bieżącej środy już trenujmy zgodnie z nowymi godzinami. Zmiana pozwoli Trenerowi spokojnie dojechać po pracy na treningJ

Obóz letni odbędzie w terminie 20-29 sierpień Farma Kalina Łasko, zostało 15 miejsc J (info w załączniku)

Plan na sobotę prześlę w oddzielnym mailuJ

Przypominamy o wpłatach za treningi, II rata termin do końca marca.

Badania lekarskie
, dla tych którym się skończyły (lista w załączniku, wszyscy , którzy nie są zaznaczeni na zielono) odbędą się 26 marca lekarz sportowy będzie przyjmował w szkolnym gabinecie pielęgniarskim, przynosimy ze sobą wyniki badań krew/mocz i EKG dziecka (nie trzeba opisu) należy je zrobić do czasu wizyty  (jeśli ktoś ma aktualne ważne są rok, nie musi robić ich po raz kolejny), na ich podstawie lekarz wystawia zaświadczenie o braku przeciwskazań do uprawiania sportu.  Koszt badań to 60 zł, płatne gotówką bezpośrednio do lekarza. Oczywiście zaświadczenie można również spróbować zorganizować na własną rękę i dostarczyć je trenerowi Marcinowi Pieniążkowi lub do mnie, do dnia 26.03.2022.Proszę o informacje, kto będzie organizował badania na własną rękę, pozwoli to na sprawniejszy przebieg badań w szkole 26.03.2022.
Plan badań:
9.00 piłkarzyki białe i pomarańczowe i orliki białe
10.00 orliki pomarańczowe i trampkarze


Proszę aby dzieci były przygotowane na trening zarówno w hali jak również na dworze.

Zachęcam o wpłat 1% podatku za 2021 na rzecz Klubu.
W roku ubiegłym wiele osób wskazało Klub jako organizacje pożytku publicznego na rzecz której przekazują 1% za co Wszystkim serdecznie dziękujemy. Uzyskane środki Klub wykorzystał na zakupy sprzętu sportowego, organizacje imprez sportowych, dofinansowanie obozów oraz inne cele statutowe.

KS SSN UW został zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym jako Organizacja Pożytku Publicznego o numerze KRS 0000337863.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazywanie 1% podatku na rzecz KS SSN UW.

Wszelką korespondencję proszę kierować na adres mailowy t.grzywna@klubsnu.pl , w przypadku nieobecności zawodnika na treningu proszę o mailowe usprawiedliwienie do trenera.
Grupy Białe Trener Marcin Pieniążek
Grupy Pomarańczowe Trener Kamil Włodarczyk
'Marcin Pieniążek' <marcinpieniazek.trener@gmail.com>; 'kamwlo94@gmail.com'

Wszelkie informacje dotyczące klubu będą umieszczane na tablicy ogłoszeń sportowych, na parterze w przedsionku szkoły jak również na stronie internetowej klubu  www.klubsnu.pl

 

 

pozdrawiam
Tomasz Grzywna
kontakt tel. 502 310 155
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley