Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 21.11.2017

Trenerzy
 
W załączniku przesyłam pełną obsadę X Edycji Turnieju Odzyskania Niepodległości, który odbędzie się 25-26 listopada.
Z uwagi na to, że Klub SNU w każdej kategorii zgłasza po dwie drużyny, jak również OSTROREMB (w trzech kategoriach), zgłasza po dwie drużyny, te zespoły zostały rozstawione w grupach, tak aby nie grały między sobą już w grupie. Pozostałe drużyny będą dolosowane przed turniejem.
Proszę o dostarczenie list zgłoszeniowych przed turniejem do stolika sędziowskiego, pismo drukowane. Za rzeczy pozostawione w szatniach organizator nie odpowiada.
 
PROSZĘ PRZEKAZAĆ RODZICOM, ŻE BĘDZIE DZIAŁAĆ KAWIARENKA, PYSZNE DOMOWE CIASTO, KAWA, HERBATKA, SOKI,  KANAPKI, OWOCE, WARTO ZABRAĆ KILKA ZŁOTYCH NA SMAKOŁYKI  DLA ZAWODNIKÓW I KIBICÓW.
 
PLAN ROZGRYWEK PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:
 
SOBOTA 25 LISTOPAD 2017
ROZGRYWKI PIŁKARZYKÓW (2009-2010) – GODZ. 9.00-13.30
ROZRYWKI ORLIKÓW (2007-2008) – GODZ. 14.30 -19.00
 
NIEDZIELA 26 LISTOPAD 2017
ROZGRYWKI MŁODZIKÓW (2005-2006) - GODZ. 09.00 – 13:30
ROZGRYWKI TRAMPKARZY (2004-2005) - GODZ. 14.30 – 19:00
 

Wpisowe:
Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek Ursynów Warszawa
02-796 Warszawa, ul. Jerzego Zaruby 2
Numer konta: 86 1050 1025 1000 0023 2589 2574
Tytułem : WPISOWE TON (nazwa drużyny)
Proszę uregulować wpisowe do piątku 24 listopada 2017, przelewem na konto klubu.
 
 
ZBIÓRKI DRUŻYN PÓŁ GODZINY PRZED ROZPOCZĘCIEM TURNIEJU. HALA GOSiR, Konstancin Jeziorna, ul. Żeromskiego 15.
RODZICÓW I GOŚCI NAMAWIAMY DO ZABRANIA NARODOWYCH ATRYBUTÓW KIBICA I ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA PIŁKARZOM.  PROSZĘ PRZEKAZAĆ RODZICOM, ŻE BĘDZIE DZIAŁAĆ KAWIARENKA, PYSZNE CIASTO KAWA, HERBATKA.
 
Treść ogłoszenia X edycji Turnieju Odzyskania Niepodległości znajdziesz TUTAJ
 
 
pozdrawiam - widzimy się w sobotę i w niedzielę
Tomasz Grzywna
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa" współfinansuje m.st. Warszawa
 
Szkolenie dzieci i młodzieży jako przeciwdziałanie COVID-19 jest finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO
w ramach Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania Skutkom COVID-19
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley