Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 02.09.2019

Witam serdecznie,

czas na kolejny sezon treningów i emocji sportowych. Poniżej garść niezbędnych informacji.

 

Zmieniła się kadra szkoleniowa, trenera Rafał Klimkowskiego, który przeszedł do Legii Warszawa zastąpił trener Kamil Włodarczyk – witamy na pokładziesmiley, trener Marcin Pieniążek i trener Marcin Szewczyk (będzie wspomagał Nas w soboty) – będą odpowiadać za grupy piłkarskie.
 
W nadchodzącym sezonie będziemy występować w Piłkarskiej Lidze Pokoju w rocznikach 2007/2009/2011 oraz lidze MZPN - dwie drużyny składające się z roczników 2006/2007 i 2008/2009.
 
TRENINGI RUSZAJĄ 3 WRZEŚNIA. W ŚRODY DODATKOWO BĘDĄ PROWADZONE TRENINGI DLA BRAMKARZY (treningi będzie prowadził trener Marcin Pieniążek). ZAPISY NAJLEPIEJ DO 10 WRZEŚNIA DO  MNIE, MAILOWO LUB OSOBIŚCIE. MOŻNA TEŻ ZAPISAĆ SIĘ BEZPOŚREDNIO U TRENERA NA TRENINGU.
 
Dla dwóch najstarszych grup, dodatkowo treningi w środy w Chylicach, 2008/2009 – 1600; 2006/2007 – 1715 -1845
 
W CZWARTEK 5 WRZEŚNIA O GODZ. 1430 NA BOISKU SZKOLNYM  ODBĘDZIE SIĘ NABÓR NOWYCH PIŁKARZY DO KLUBU ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH. ZAPRASZAMY PIŁKARZY/PIŁKARKI Z RODZICEM/OPIEKUNEM.
 
Liga PLP rusza 14 września. W sezonie 2019/2020 zgłosiło się po 8 drużyn w PIŁKARZYKACH/ORLIKACH I MŁODZIKACH.
 
We wrześniu będziemy zamawiać nowe stroje dla chłopców z naboru. Skład nowego kompletu: dwie koszulki, spodenki , dwie pary getr, bluza dresowa, torba, ortalion. Koszt nowego kompletu dla rodziców to 450 zł, pozostałą kwotę dołoży Klub. Jak tylko zbierzemy rozmiary chłopców – wzrost, będziemy zamawiać komplety.
Będzie to również okazja do uzupełnienia braków, zgubionych lub za małych rzeczy. Cena poszczególnych elementów kompletu: getry 30 zł, spodenki 40 zł, koszulka 50 zł, bluza 100 zł, torba 100 zł, ortalion 100 zł. Zamówienia na poszczególne składowe kompletu przyjmuję do 08 września, przy zamówieniu proszę podać rozmiar  i nr zawodnika oraz co zamawia. 
Płatność przelewem (potwierdzenie przelewu okazane przy odbiorze) lub gotówką przy odbiorze.
 
Dziękujemy Państwu za przekazanie swego podatku dochodowego za rok 2018. To dla Klubu wymierna pomoc w realizacji działań sportowo-wychowawczych. To także symbol wspierania Naszych wysiłków, na rzecz wykonywania wielu działań wynikających z misji i zakładanych celów Klubu. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli liczyć na podobny gest wsparcia i serdeczności okazywany Klubowi Sportowemu Szkoły Sióstr Niepokalanek.
 
Już dziś wiadomo, że Klub zorganizuje dwa obozy zimowe. Pierwszy tydzień ferii obóz narciarski dla absolwentów i osób spoza szkoły, drugi tydzień ferii obóz zimowy. Już dziś serdecznie zapraszamy ilość miejsc ograniczona. Zapisy od początku października.

 

Wszelkie informacje dotyczące klubu będą umieszczane w gablocie ogłoszeń sportowych, w przedsionku szkoły jak również na stronie internetowej klubu  www.klubsnu.pl


 

pozdrawiam
Tomasz Grzywna
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa" współfinansuje m.st. Warszawa
 
Szkolenie dzieci i młodzieży jako przeciwdziałanie COVID-19 jest finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO
w ramach Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania Skutkom COVID-19
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley