Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 19.09.2022

Witam,

 

W załączniku przesyłam aktualny podział na grupy oraz harmonogram treningów.

W piątek i sobotę odbyły się badania lekarskie dziękuję Rodzicom za pomoc, bo przebiegły bardzo sprawnie. Jeśli ktoś nie zdążył zrobić badań poproszę o informację, wtedy podam nr do Pana Doktora i będzie można umówić się indywidualnie na badania.

 

Pełną parą ruszyły treningi, a w nadchodzącym tygodniu czekają nas dodatkowo mecze i turniej. Powołania na turniej i mecze prześlemy w czwartek, niepowołani odbędą treningi w sobotę.

 

Sobota 17 wrzesień

9.00, rocznik 2015 – mecz z Alfa Przymierze Rodzin, ul. Grzegorzewskiej 10
10.00, rocznik 2014 – mecz z Alfa Przymierze Rodzin, ul. Grzegorzewskiej 10
11.00,  rocznik 2011/2012 – mecz z Alfa Przymierze Rodzin, ul. Grzegorzewskiej 10
11.45, rocznik 2013 – mecz z Football Talents, ul. Lokajskiego 2

 

Niedziela 18 wrzesień

Turniej „ Dzień Sprawności” – boisko Laura Chylice, ul. Dworska,

Rocznik 2014/2015 – 9-12 (zgłaszamy 2 drużyny)
Rocznik 2012/2013 – 9-12 (zgłaszamy 2 drużyny)

Rocznik 2010/2011 – 12-15 (zgłaszamy 2 drużyny).

 

TRENING BRAMKARSKI ŚRODA  (ROCZNIK 2013-2015) 15.45-16.45
TRENING BRAMKARSKI  ŚRODA (ROCZNIK 2009-2012) 16.45-17.45

Treningi prowadzi Trener Marcin.

 

W załączniku przesyłam zamówienia na stroje/elementy stroju. Skład nowego kompletu: dwie koszulki, spodenki, dwie pary getr, bluza dresowa, torba i ortalion (cienka kurta przeciwdeszczowa).  Koszt kompletu dla rodziców to 600 zł. Komplety z nadrukami. Odbiór za około 3-4 tygodni, płatność przy odbiorze lub na konto klubowe (załącznik płatności), jak tylko będą stroje poinformuję mailowo.

 

Wszelką korespondencję proszę kierować na adres mailowy t.grzywna@klubsnu.pl , w przypadku nieobecności zawodnika na treningu proszę o mailowe usprawiedliwienie do trenera.
Marcin Pieniążek (marcinpieniazek.trener@gmail.com); Kornel Tłaczała (kornel.tlaczala@gmail.com)

Wszelkie informacje dotyczące klubu będą umieszczane na tablicy ogłoszeń sportowych, na parterze w przedsionku szkoły jak również na stronie internetowej klubu  www.klubsnu.pl

Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek Ursynów Warszawa

02-796 Warszawa, ul. Jerzego Zaruby 2

Kontakt: 502 310 1 55

 

 

pozdrawiam
Tomasz Grzywna
kontakt tel. 502 310 155
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley