Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 13.09.2021

Witam,

terminy meczów MZPN bieżący tydzień:

 

2008 - Mecz wyjazdowy z Juventus Academy przeciwnik nie wrzucił jeszcze terminu.

2011 - Czwartek(mecz zaległy) J. Zaruby  17.00  z Jedność Żabieniec, Niedziela 11.00 Bobrowiec

2012 - Sobota 17.30 J. Zaruby 2
2013/2014, turniej niedziela 10.00-14.00, orlik ul. przy Bażantarni
 

Powołania prześlę do czwartku, jeśli ktoś z Państwa już wie, że nie będzie mógł być na meczu proszę o informacje do Trenera Marcina.

 

1. W załączniku przesyłam aktualny podział na grupy, harmonogram treningów oraz zamówienia na stroje, proszę sprawdzić czy się wszystko zgadza. Jeśli ktoś jeszcze z Państwa nie zamówił to proszę o informację.
2. Badania lekarskie  drugi termin 18 września 9.00-11.30
Lekarz sportowy będzie przyjmował w szkolnym gabinecie pielęgniarskim, przynosimy ze sobą wyniki badań krew/mocz i EKG dziecka trzeba je zrobić do czasu wizyty  (jeśli ktoś ma aktualne ważne są rok, nie musi robić ich po raz kolejny), na ich podstawie lekarz wystawia zaświadczenie o braku przeciwskazań do uprawiania sportu.  Koszt badań to ok 50 zł, płatne gotówką bezpośrednio do lekarza. Oczywiście zaświadczenie można również spróbować zorganizować na własną rękę i dostarczyć je trenerowi Marcinowi Pieniążkowi lub do mnie, do dnia 17.09.2021.

Rodziców, nowoprzyjętych dzieci proszę o jak najszybsze dostarczenie  dokumentacji, w związku z powyższym proszę się zapoznać z zakładką  pobierz (dokumenty klubu), która są zamieszczona na stronie klubu www.klubsnu.plWypełnione dokumenty proszę składać na recepcji szkoły z opisem, do piątku 10 września, brak wypełnionej karty zawodniczej będzie równoznaczne z rezygnacją z udziału w sekcji piłki nożnej. Konieczna do wypełnienia jest Karta Zgłoszeniowa, natomiast deklaracje członkowskie dorosły (rodzice)  wg Państwa uznania. Proszę się również zapoznać ze statutem KLUBU (zakładka Władze Klubu), a także z zakładką płatności.

 

Najlepsze buty na Nasze boisko to korki, mini korki tzw. turfy, na halę buty z jasną podeszwą.

 

Treningi odbywają się zgonie z harmonogramem. Boisko i hala, trzeba być przygotowanym zarówno na boisko jak również na halę.

Wszelką korespondencję proszę kierować na adres mailowy t.grzywna@klubsnu.pl , w przypadku nieobecności zawodnika na treningu proszę o mailowe usprawiedliwienie do trenera.
Grupy Białe Trener Marcin Pieniążek
Grupy Pomarańczowe Trener Kamil Włodarczyk
'Marcin Pieniążek' <marcinpieniazek.trener@gmail.com>; 'kamwlo94@gmail.com'

Wszelkie informacje dotyczące klubu będą umieszczane na tablicy ogłoszeń sportowych, na parterze w przedsionku szkoły jak również na stronie internetowej klubu  www.klubsnu.pl

 

 

pozdrawiam
Tomasz Grzywna
kontakt tel. 502 310 155
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley