Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 13.04.2015

Witam serdecznie
 
W serwisie dostępne są aktualne tabele po X i XI kolejce spotkań Piłkarskiej Ligi Pokoju oraz aktualny harmonogram treningów na bieżący tydzień.

Zachęcam do nadrabiana zaległości meczowych i informowania o ewentualnych zmianach w terminach rozegrania meczy.

Proszę również o nadrobienie opłat za ligę do końca kwietnia.
 
Przypominam również o zasadzie fair play, jak również o wzajemnym szacunku: dotyczy to zawodników, trenerów i kibiców-rodziców.
 
UWAGA!!!
TRENINGI W CZWARTEK 16 KWIETNIA BĘDĄ SKRÓCONE O 15 MIN, ODBĘDĄ SIĘ PO KLASOWYCH ZABAWACH WIOSENNYCH. W SOBOTĘ 18 KWIETNIA PAUZUJEMY W PLP, WSZYSTKIE GRUPY ODBĘDĄ TRENINGI.
 
W piątek i sobotę 10-11 kwietnia, rozegraliśmy kolejną serię  meczy ligowych. Rywalem w rywalizacji sportowej  była drużyna Orlika Ursynów. Bilans spotkań to dwie porażki i zwycięstwo. Gdyby skuteczność była ciut lepsza…..
 
Piłkarzyki
ORLIK URSYNÓW - KLUB SNU 3:1
 
Spotkały się dwie drużyny o podobnych umiejętnościach sportowych. Mecz toczył się w dobrym tempie. Nasz zespół w dniu dzisiejszym miał wyraźne problemy z organizacją gry i wymianą podań, nie byliśmy sobą. Przegrywaliśmy również większość pojedynków 1v1. Mogliśmy jednak coś więcej wycisnąć z tego spotkania. W końcowym fragmencie meczu mieliśmy ogromną przewagę ale nie wykorzystaliśmy stworzonych sytuacji. Obiektywnie trzeba jednak przyznać, że  drużyna Orlika okazała się minimalnie lepsza w tym spotkaniu i zasłużenie wygrała.
 
Orliki
ORLIK URSYNÓW - KLUB SNU 3:6
BRAMKI: 2 I.SIENKIEWICZ, 3 K.KOMENDOŁOWICZ, SAMOBÓJCZY - PO DOŚRODKOWANIU M.MAZURA.
 
Nasza drużyna rozegrała kolejne dobre spotkanie. Zawodnicy przebywający na placu gry starali się kreować grę. Niektóre akcje w rozegraniu piłki wyglądały bardzo dobrze. Trzeba jednak przyznać, że drużyna Orlika stworzyła kilka, naprawdę dobrych okazji na zdobycie bramki. Orliki potwierdziły jednak swoją wyższość na boisku i zasłużenie odniosły kolejne zwycięstwo.
 
Młodziki
ORLIK URSYNÓW - KLUB SNU 3:2
BRAMKI: ANDRZEJ ŻOCHOWSKI, SZYMON PAJĘCKI
 
Mecz od początku był bardzo zacięty, nie brakowało męskiej gry. O minimalnej przegranej zdecydowały niewykorzystane sytuacje. Nie byliśmy dziś zespołem słabszym, a mimo to przegraliśmy. Zwyciężył zespół, który był bardziej skuteczny.
 
Tradycyjnie dziękuję już rodzicom za poświęcony czas, a zawodnikom za godną postawę na boisku.
 
 
pozdrawiam
Tomasz Grzywna
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa" współfinansuje m.st. Warszawa
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa"
współfinansuje Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley