Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 12.10.2020

Witam,

w załączniku przesyłam harmonogram treningów na kolejny tydzień oraz listy z badaniami, proszę osoby zaznaczone na czerwono o dostarczenie zaświadczeń lekarskich o przeciwskazaniach do uprawiania sportu do końca października.

Jak tylko przyjadą zamówione komplety sportowe poinformuję o tym Państwa mailowo.


Zapraszam na obóz zimowyJ info w załączniku.

UWAGA!!!
TRENING BRAMKARSKI CZWARTEK 15.45-16.45, OD GRUDNIA RUSZAJĄ RÓWNIEŻ TRENINGI BRAMKARSKIE DLA MŁODSZYCH ROCZNIKÓW 2011 I MŁODSI.

 

TERMINY MECZY MZPN:
2011 – SOBOTA 10.00 (DOM), zbiórka 09.30, UL. JERZGO ZARUBY 2, WARSZAWA

2010 – SOBOTA 08.30 (DOM), zbiórka 08.00, UL. JERZGO ZARUBY 2, WARSZAWA
2008 – NIEDZIELA 11.00 (DOM), zbiórka 10.30, UL. DWORSKA, CHYLICE

 

SPARINGI Z ALFA PRZYMIERZE RODZIN LUB GRA WEWNĘTRZNA
2012/2013 – SOBOTA 11.15 (DOM), zbiórka 11.00, UL. JERZGO ZARUBY 2, WARSZAWA
2008/2009 – SOBOTA 12.15 (DOM), zbiórka 12.00, UL. JERZGO ZARUBY 2, WARSZAWA

 

Rozegraliśmy kolejne Mecze w Lidze mazowieckiej, w tym tygodniu 2xzwycięstwo (2010/2011) oraz jedna porażka 2008 .
Dziękujemy kibicom za kulturalny doping i wspieranie zawodników.

 

Chłopcy z roczników 2012/2013 oraz 2008/2009 pokonali w sparingach rówieśników z Alfa Przymierze Rodzin, po świetnych meczach.

pozdrawiam
Tomasz Grzywna
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley