Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 11.05.2020

Witam,

w załączniku znajdziecie Państwo harmonogram treningów z podziałem na grupy/podgrupy oraz przydziałem zawodników/zawodniczek do poszczególnych grup.

W tym tygodniu piłkarzyki pomarańczowe trenują po 75 minut, pozostałe grupy po 45 minuty. Jeśli ktoś będzie nieobecny  proszę zdecydowanie wcześniej o informacje, jeśli ktoś chce jeszcze dołączyć również proszę o informacje.
Plan zajęć na najbliższy tydzień:


Piłkarzyki pomarańczowe treningi w godzinach 1300 -1430 / poniedziałek i czwartek
Orliki białe i pomarańczowe od 1430 -1600 / poniedziałek i czwartek

 

Piłkarzyki białe treningi w godzinach 1300 -1430 / wtorek i piątek
Orliki białe od 1430 -1600 / wtorek i piątek
Młodziki/Trampkarze od 1600 -1730 / wtorek i piątek

 

W środy treningi on-line:

1600 – piłkarzyki białe i pomarańczowe
1700 – pozostałe grupy

 

W soboty  treningi on-line:

900 – piłkarzyki białe i pomarańczowe
1000 – pozostałe grupy

 

Dziękujemy za regulowanie należności J

 

Zachęcamy do przekazywania 1% podatku za 2019 na rzecz Klubu – Zagrajmy Razem.

http://klubsnu.pl/jeden-procent-podatku-za-2019-rok

 

Pojawiło się kolejne światełko w tunelu odnośnie obozu letniego 20-29.08.2020, pod koniec maja będzie informacja co i jakJ

 

 

Regulamin dla zawodników i wskazówki dla rodziców:

1.       Przychodzimy na zajęcia 5 min przed wyznaczoną godziną treningu. Rodzice nie wchodzą na teren boiska. Maseczki zdejmujemy dopiero na boisku.

2.       Dezynfekujemy ręce przed wejściem i po wyjściu z boiska (przed boiskiem będzie stał płyn do dezynfekcji).

3.       Na treningi zawsze zabieramy dwa kolory koszulek klubowych, przychodzimy przebrani lub przebieramy się na trybunach, do szkoły wchodzimy tylko do WC w „sprawach awaryjnych”.

4.       Każdy ma mieć ze sobą napompowaną, swoją piłkę oraz wodę do picia.

5.       Wiem, że się długo nie widzieliśmy, ale na powitanie nie przytulamy sięJ

 

Poniżej podsyłam jeszcze link z opracowanymi przez Ministerstwo Sportu odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

 

https://www.gov.pl/web/sport/odmrazanie-sportu--etap-od-4-maja-2020-r--odpowiedzi-na-najczesciej-zadawane-pytania#_ftn1


Wszelkie informacje dotyczące klubu będą umieszczane w gablocie ogłoszeń sportowych, w przedsionku szkoły jak również na stronie internetowej klubu  www.klubsnu.pl

 

pozdrawiam
Tomasz Grzywna
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa" współfinansuje m.st. Warszawa
 
Szkolenie dzieci i młodzieży jako przeciwdziałanie COVID-19 jest finansowane ze środków otrzymanych z NIW-CRSO
w ramach Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania Skutkom COVID-19
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley