ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 11.04.2017

Witam

W serwisie udostępniono aktualny harmonogram treningów na kolejny tydzień.

UWAGA: TRENUJEMY TYLKO WE WTOREK, W ŚRODĘ TRENINGI BRAMKARSKIE, ZAJĘCIA WZNAWIAMY PO ŚWIĘTACH W ŚRODĘ (TRENINGI BRAMKARSKIE), CZWARTEK-SOBOTA JUŻ ZGODNIE Z RAMOWYM HARMONOGRAMEM.

Lista na obóz letni została zamknięta, zaraz po świętach prześlę informacje organizacyjne dotyczące obozu oraz listę uczestników. Dziękujemy za zgłoszenia.

W poprzednim tygodniu działo się piłkarsko

Młodziki w ubiegłym tygodniu wystąpili w Memoriale O. Józefa Jońca, relacja z turnieju w linku poniżej.

Relacja trenera Rafała Klimkowskiego - Tymbark 2005 i młodsi
W sobotę 8 kwietnia chlopcy rozgrywali final wojowodzki "z podwórka na stadion". Niestety zakonczylismy zmagania na 3 miejscu w grupie, a tylko 2 zespoly awansowaly do dalszej fazy tj.  1/4 finalu. Pierwszy mecz rozgrywalismy z Siedlcami - po zacietym spotkaniu wygralismy 2:0 (bramki dla Naszego zespolu zdobyli Łukasz Skorża oraz Jan Karaszewski). Do kolejnego meczu podchodzilismy z wielkim optymizmem. Naszym przeciwnikiem byla szkola z Grojca - uleglismy 4:0,  chlopcy nie poradzili sobie przede wszystkim z nawierzchnią (naturalna trawa) oraz z mocnym fizycznie przeciwnikiem, ktory w kontakcie wygrywal wiekszosc pojedynkow 1v1. Ostatni mecz to rywal z Warszawy druzyna Irzyka - mecz jeszcze sie nie rozpoczął a już przegrywaliśmy 1:0 ( pierwsza połowa kompletnie przestana) w drugiej jak wynik meczu już był ustalony chłopcy zaczęli grać i pokazali charakter czego efektem była honorowa bramka strzelona przez Łukasza Skorżę. Ostatetcznie przegrywamy 6:1 ... i wracamy do domu z nadzieją, że w kolejnym roku będziemy grać o wyższe lokaty.
Trzeba zaznaczyc ze awans do finalu wojowodzkie byl dla chlopakow ogromny  sukcesem !
Na wyroznienie zasluzyli Jan Solyga oraz Lukasz Skorza pozostali zawodnicy tez byli bardzo aktywni i walczyli ze wszystkich sily, ale rywale okazali sie poprostu lepsi.

Tymbark 2007 i mlodsi
Piatek 7 kwietnia do rywalizacji w finale wojowódzkim "z podwórka na stadion" do rywalizacji przystąpili Orliki.
Nie mielismy szczescia w losowaniu i trafilismy do mocnej grupy.
Pierwszy mecz gralismy z Orlikiem Radom - po pierwszych 4 minutach przegrywalismy 2:0 i chlopcy wraz z Trenerami byli mocno zdziwieni taka sytuacja. Krotka rozmowa w przerwie miedzy polowami i czas na pogawedke pomogl - zeszla z Nas trema i zawodnicy zaczeli lepiej grać czego efektem byla dominacja na boisku zakonczona strzeleniem 2 bramek. Druzyna do konca walczyla o korzystny wyniki i mielismy 2 znakomite sytuacje w ostatnich sekundach meczu jednak nie potrafilismy ich zamienic na gola - konczymy mecz remisem. Kolejne spotkanie to wysokie zwyciestwo z druzyna z Nowego Dworu Mazowieckiego 8:0. Ostatni mecz gramy o wszystko z Varsovia - pierwsza polowa to pokaz swietniej gry, tworzymy kilka sytuacji (ale jestesmy nie skuteczni) i w ostatnie sekundzie Varsovia oddaje jedyny strzal na bramke ... pada gol i sedzia konczy pierwsza polowe. W drugiej czesci nadal dazymy do zwyciestwa jednak tracimy bramke na 2:0 po kolejnym kontrataku i przestajem wierzyc ... szkoda  mecz kończymy porażką 3:0 i kończymy finały na tym samym etapie co starsi koledzy.
Marzymy dalej i z nadzieja podejdziemy do turnieju w nastepnym roku !!!

Liga MZPN – relacja trenera Rafała Klimkowskiego
W niedziele 9 kwietnia w ramach Ligi Mazowieckiej podejmowalismy Legie Warszawa mecz zakonczyl sie Nasza porazka 9:11.
Kolejnym mecz w ktorym obawiamy sie przeciwnika, nie wierzymy w siebie lub za slabo jestesmy rozgrzani ... nie wiem ?
Pierwsza i druga kwarta zdecydowanie dla Legi - nie jestesmy soba ! Wolno rozgrywamy pilke, nie wykorzystujemy przestrzeni na boisku, nie walczymy w odbiorze, obserwujemy jak graja legionisci i po kolejnych straconych bramkach mamy spuszczone glowy - wynik 9:4. Dwie przerwy za Nami chlopcy w koncu sie otworzyli - zaczeli wierzyc ze nie sa gorsi, zaczeli sie przeciwstawiac, zaczeli miec fan z gry i w druga czesc spotkania zdecydowanie dla Nas. Warto podkresli ze trzecia i czwarta kwarte wygrywamy, ale mlodzi legionisci strzelaja zaledwie 2 bramki przez 30 minut !!!
Konczymy zawody z porazka - zbieramy sily po ciezkim tygodniu i postaramy sie zrewanzowac na boisku przeciwnik !!!
Na wyroznienie zasluzyl przede wszystkim Jan Pomaranski jak wszyscy pokazaliby taki charakter i wole walki to na pewno Nasz zespol po zakonczonym spotkaniu mialby na ustach usmiech od ucha do ucha. Pozostali chlopcy w drugiej czesci tez grali juz na swoim poziomie i sygnaly w akacjach ofensywnych dawal Nam kapitan Blazej Tlaczala.

Liga MZPN relacja trenera Marcina Pieniążka
AP GOOL Mokotów - KLUB SNU  9-5
 W drugiej kolejce Ligi Mazowieckiej Chłopcy z rocznika 2008 zmierzyli się już z dużo bardziej doświadczoną drużyną która w Lidze mazowieckiej występuje  trzeci sezon i tylko przez proceduralne zasady nie grają ligi wyżej ( grali jako  Delta Warszawa II i mimo wypracowanych awansów  nie mogli grać na wyższych szczeblach więc stali się odrębną akademią. ) Sam mecz od pierwszego gwizdka był bardzo zacięty , chłopcy bardzo dobrze spisywali się w grze ofensywnej , duże zagrożenie tworzyliśmy poprzez podłączanie się szeroko grających obronców, graliśmy kombinacyjnie i szybko na połowie przeciwnika . Największe zagrożenie dla naszej bramki było tak naprawdę z naszych autów bramkowych kiedy przeciwnik podchodził wysoko , my  podejmowaliśmy ryzyko i staraliśmy się rozgrywać co przy stracie było tak naprawdę niebezpieczne.  Tych elementów było dużo bo przeciwnik był fizyczny i mniej kreatywny , oddawali dużo strzałów z daleka ( nawet z połowy boiska ) obrońcy wybijali dużo długich piłek , dzięki tym wybiciom zdobyli 4 bramki z dalekiej odległości . Przed ostatnią kwartą zmieniliśmy nasze założenia i chcieliśmy pominąć linie obrony, stworzyliśmy 5 dogodnych sytuacji bramkowych niestety zabrakło skuteczności . Uważam że to był naprawde dobry mecz w naszych wykonaniu , indywidualnie każdy zagrał dobrze . Najważniejsze jest to że mamy pomysł na grę i chłopcy wiedzą co mają robić.

Maciek Świerszcz 1
Jeśli chodzi o mecze orlików oraz piłkarzyków to wyglądały one podobnie.
Nasze drużyny miały przewagę, rozgrywały piłkę lepiej od przeciwników, jednak specyficzne boisko oraz piłka nie pozwalała naszym zawodnikom rozwinąć skrzydeł. Obydwa mecze zakończyły się remisem.
Pierwsza połowa meczu młodzików wyglądała podobnie jak mecze młodszych grup. W drugiej połowie jednak nasi chłopcy zaprezentowali bardzo dobry, dojrzały futbol i swoją przewagę udokumentowali strzeleniem trzech bramek. Finalnie zwyciężyli 5:2

ZAGRAJMY RAZEM
1% podatku dla Klubu Sportowego Szkoły Sióstr Niepokalanek

Dużymi krokami zbliża się termin składania zeznań podatkowych za rok 2016. Zwracamy się z wielką prośbą do Państwa oraz wszystkich przyjaciół i sympatyków Klubu o przekazywanie 1% podatku na rzecz KS SSN UW.

KRS 0000337863

Będziemy bardzo wdzięczni za przekazanie tej informacji znajomym, rodzinie, pracownikom, współpracownikom oraz wszystkim tym, którzy zechcieliby przekazać 1% podatku na Nasz Klub. Przekazane środki przeznaczymy na cykliczne szkolenie Naszych sportowców, na organizację turniejów, zawodów, mistrzostw i przedsięwzięć sportowych Klubu i całej wspólnoty szkolnej. Dzięki Państwa przychylności będziemy mogli dalej realizować nasze cele, uatrakcyjniać organizowane przedsięwzięcia, dawać dzieciom radość i satysfakcję oraz możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego.  Zachęcam do przekazania 1% podatku dochodowego za 2016 rok, jednocześnie dziękując za wsparcie Klubu w roku ubiegłym.

Przypominamy, że 24 września 2009 r. KS SSN UW został zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym jako Organizacja Pożytku Publicznego o numerze KRS 0000337863.

W  IMIENIU ZAWODNIKÓW  I  CAŁEGO  KLUBU  SERDECZNIE  DZIĘKUJEMY!
ZARZĄD KLUBU

Wszelkie informacje dotyczące klubu będą umieszczane na tablicy ogłoszeń sportowych, na parterze przy gablocie z pucharami sportowymi, jak również na stronie internetowej klubu  www.klubsnu.pl