Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 10.10.2017

Witam
 
W załączniku przesyłam plan treningów i meczy na bieżący tydzień. Proszę, aby na treningi zawodnicy byli przygotowani zarówno na dwór jak również na halę. Listę powołanych na poszczególne mecze trenerzy podadzą na treningach, będzie również wywieszona lista na tablicy ogłoszeń sportowych.  W czwartek trening dodatkowy odwołany z powodu rozgrywek PLP. W sobotę tradycyjnie solidny maraton piłkarski.
 
Zapraszam tych, którzy nie odebrali jeszcze strojów sportowych po odbiór.
 
Zapraszam na obozy zimowe (rodzinny Włochy zapisy do końca tygodnia hotel www.hsole.it  ; dziecięcy Biały Dunajec zapisy do końca listopada). Proszę nie zwlekać z zapisami bo liczba miejsc jest ograniczona.
 
Relacja trenera Rafała  Klimkowskiego z rozgrywek PLP
7/10/2017 Lupus Kabaty - Pilkarzyki 0:4
Bramki:
Witek Swacha, Julek Karaszewski, Alek Marczewski i Maciej Glowacki Mecz bardzo dobry w Naszym wykonaniu. Widac bylo po zespole, ze duza liczba chlopakow potrafila przelozyc trening na mecz mistrzowski tzn. dobrze poruszali sie bez pilki, starali sie przyjmowac pilke odpowiednia noga i dobrze interpretowali to co dzialo sie na boisku - dzieki temu podejmowali dobre decyzjie. Kilka akcji ofensywnych moglo sie podobac, a radosc na ustach chlopakow byla najwieksza nagroda 
Na wyroznienie zasluzyli: Adam Sysik (bramkarz), Blazej Jankowski, Hubert Marynowski oraz Witek Swacha.
 
7/10/2017 Lupus Kabaty - Orliki 0:8
Bramki:
2x Lukasz Glonek, Jan Pomaranski, Blazej Tlaczala oraz 1x Julia Sienkiewicz i Maciek Bondaruś Przebieg meczu zdecydowanie pod Nasze dyktando... caly czas goscilismy na polowie przeciwnika i stwarzalismy sobie sytuacje bramkowe niestety skutecznosc nie jest Nasza mocna strona sad Ostatecznie odnieslismy zasluzone zwyciestwo a postawa zespolu byla zadowalajaca wink
Na wyroznienie zasluzyli: Blazej Tlaczala, Jan Pomaranski oraz Lukasz Glonek.
 
7/10/2017 Lupus Kabaty - Mlodziki 1:4
Bramki:
3 x Jan Solyga oraz 1 x Antek Dela
Mecz odbywal sie na jednej polowie boiska, ale tego dnia bramka przeciwnikow byla zaczarowana albo bardzo dobrze spisywal sie bramkarz gospodarzy. Bardzo trudno bylo nam zdobyc gola w koncu sie udalo, ale po jednej z nielicznych kontr szybko stracilismy gola. W drugiej polowie zagralismy duzo bardzie skutecznie na co wplyw nie watpliwie miala gra na 1 czy 2 kontakt i szybkosc podejmowanie decyzji przez chlopcow pod bramka przeciwnika.
Na wyroznienie zasluzyli:
Jan Solyga, Patryk Zubek i Hubert Binkowski
pozdrawiam
Tomasz Grzywna
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa" współfinansuje m.st. Warszawa
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek "Ursynów Warszawa"
współfinansuje Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley