Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 10.11.2020

Witam,

w załączniku przesyłam harmonogram treningów na kolejny tydzień.

UWAGA!!!
W ŚRODĘ NIE BĘDZIE TRENINGÓW Z POWODU ŚWIĘTA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.
TRENING BRAMKARSKI CZWARTEK 15.45-16.45

 

Mecze MZPN

2008 – mecz z Żabieńcem 900 (wyjazd) środa 11 listopada, boisko Jedności Żabieniec
2010 – mecz z FA 1445 (wyjazd), niedziela, ul. Grzegorzewskiej 10, boisko Przymierze Rodzin
2011 – mecz z Mazur Karczew 1230 (wyjazd), niedziela, Karczew ul. Otwocka 13

zbiórki 30 min. przed meczem

 

W sobotę dodatkowe treningi wg harmonogramu, dla niepowołanych.


W  lidze MZPN na remis zwycięstwo (2010)  i porażka (2011).

Zapraszam po odbiór strojów tych z Państwa, którzy jeszcze nie odebrali,  w godzinach 14.30-16.00  

(czwartek, piątek). Proszę wcześniej o sygnał, jeśli ktoś z Państwa będzie odbierał strój.

 

Proszę aby wszyscy piłkarze byli przygotowani do treningów na dworze w zależności od pogody: bielizna termiczna góra i dół, bluza, ortalion oraz komin, rękawiczki i czapka.


Zapraszam na obóz zimowy zostało 15 miejsc.

Przypominam, że opłatę za treningi piłkarskie/bramkarskie należy uiścić na konto Klubu SNU do 30.11.2020. W załączniku przesyłam informację o kwotach.

 

Dla przypomnienia:

Dane do przelewu

 

Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek Ursynów Warszawa

02-796 Warszawa, ul. Jerzego Zaruby 2

nr konta: 86 1050 1025 1000 0023 2589 2574

Tytuł: OPŁATA TRENINIGI PIŁKA NOŻNA (I RATA), IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNIKA/ZAWODNICZKI

pozdrawiam
Tomasz Grzywna
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley