Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

OGŁOSZENIE 01.09.2021

Witam,

ruszamy z nowym sezonem piłkarskim. W załączniku przesyłam plan treningowy na nadchodzący rok szkolny/piłkarski J
Treningi wznawiamy w poniedziałek 6 września.
 

Proszę o szybką informację, jeśli ktoś z zawodników/zawodniczek będzie rezygnował z zajęć. Informacja  pozwoli nam zaraz po piątkowym naborze w podziale na grupy.
 

Poniżej garść informacji organizacyjnych:

 

  1. Harmonogram treningów i rozgrywek w załączniku. Do ligi MZPN zgłosiliśmy trzy drużyny 2009/2010; 2011; 2012. Roczniki 2013/2014 będą rozgrywać cykliczne sparingi. Nie wykluczamy od wiosny zgłoszenia roczników młodszych do LIGI MZPN.
  2. Badania lekarskie odbędą się 11 września, szczegóły prześle niebawem, kto będzie musiał zrobić badania. Lekarz sportowy będzie przyjmował w szkolnym gabinecie pielęgniarskim, przynosimy ze sobą wyniki badań krew/mocz i EKG dziecka trzeba je zrobić do czasu wizyty  (jeśli ktoś ma aktualne ważne są rok, nie musi robić ich po raz kolejny), na ich podstawie lekarz wystawia zaświadczenie o braku przeciwskazań do uprawiania sportu.  Koszt badań to ok 50/60 zł, płatne gotówką bezpośrednio do lekarza. Oczywiście zaświadczenie można również spróbować zorganizować na własną rękę i dostarczyć je trenerowi Marcinowi Pieniążkowi lub do mnie, do dnia 10.09.2021.
  3. Nabór nowych zawodników do klubu w piątek godzina 15.00 na boisku szkolnym.
  4. Zamówienia na stroje/elementy strojów zbieram do 12.09.2021.
  5. Opłaty w załączniku.
 

 

 

pozdrawiam
Tomasz Grzywna
kontakt tel. 502 310 155
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley