Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

TURNIEJ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI # EDYCJA XIII

Witam,

 

w dniach 13-14 listopada 2021r. nasz Klub przy wsparciu Ministerstwa Obrony Narodowej pod patronatem Dyrektor Szkoły Sióstr Niepokalanek i przy współpracy z GOSiR-em Konstancin zorganizował XIII edycję Turnieju Odzyskania Niepodległości. Rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach wiekowych piłkarzykach 2013//2014, orlikach 2011/2012,  młodzikach 2009/2010, trampkarzach 2007/2008. Łącznie w turnieju udział wzięło ponad 300 zawodników i zawodniczek J

 

Łącznie w czterech kategoriach wiekowych  wystawiliśmy dziewięć drużyny z Naszego Klubu i SzkołyJ

Piłkarzyki zajęły II/VI i VII miejsce. Wyróżnienia indywidualne: król strzelców Staś Saganek, najlepszy bramkarz Józio Sysik

Orliki zajęły I i III miejsce. Wyróżnienia indywidualne: król strzelców Leonard Leski, Najlepszy bramkarz Diego Mongelos

Młodziki zajęły I i VIII miejsce. Najlepszym Zawodnikiem został Błażej Jankowski

Trampkarze zajęli II i IV miejsce. Krzysztof Sobierajski  najlepszym bramkarzem.

 

Pierwsze podziękowania składam na ręce Siostry Leonardy, która swoją obecnością podczas otwarcia i zamknięcia Turnieju oraz przy wręczaniu wyróżnień dla uczestników dodawała otuchy zawodnikom. Dziękuję Siostro, że zawsze znajdzie Siostra dla Nas czas, bardzo to doceniamyJ

 

Za pomoc w organizacji podziękowania kieruje w rodziców powołanych jak również nie powołanych zawodników oraz wszystkich uczestników turnieju bardzo za to dziękuję.

Kawiarenkę w tym roku koordynowali Pani Edyta Solarz , Pani Katarzyna Duda-Gromada, Pani Dominika Walewander - Musz i Pan Marcin Kuś, którzy zorganizowali zasoby i obsadę. Wspaniale ze swoich obowiązków wywiązali się wolontariusze – uczniowie i uczennice klas ósmych. BRAWO ! Tutaj podziękowania dla Siostry Marii Pia za zdopingowanie wolontariuszy do zaangażowania się w tą inicjatywę .

Zorganizowanie turnieju w tak trudnym czasie, nie było łatwe, ale udało się, mogliśmy się cieszyć razem z dziećmi piłkarskim świętem. Dziękuję bardzo za kawiarenkowe, pozytywne zamieszanie.

Pieniążki zebrane podczas turnieju przeznaczymy na dofinansowanie letniego obozu piłkarskiego.

Ciasta,  produkty do kawiarenki jak również  osoby pomagające w obsłudze kawiarenki:
Państwo Bacińscy , Bernaś, Bosak, Byczek, Czaja, Drabik,  Juszczyk,  Lorenz,  Gawińscy, Głowaccy, Hasik, Jankowscy, Kiełbowicz, Kuć, Kwiatkowscy, Marczewscy, Marnowscy, Pomarańscy , Saadi, Saganek,  Średniccy, Skorek, Solarz, Sysik, Walewander- Musz, Zalewscy, Zdziarscy.

 

Dziękuję Panom Wojciechowi Średnickiemu, Mariuszowi Solarzowi, Mirosławowi Siennickiemu, Wojciechowi Bodnaruś, Piotrowi Głowackiemu, Danielowi Hasikowi, Piotrowi Skorkowi i Panu Danielowi Saganek  za pełnienie funkcji sędziów technicznych/stolikowych podczas turnieju, ufam że wymieniłem wszystkichJ

 

Dziękuję Panom Marcinowi Kuś, Państwu Średnickim i  Państwu Solarz za pomoc w transporcie rzeczy potrzebnych na turniej, jak również sprawne przygotowanie hali na turniej.

 

Dziękuję Państwu Solarz oraz Państwu Średnickim za pomoc przy „ogarnięciu” hali i kawiarenki już po turnieju.

 

Duże podziękowania kieruję w stronę spikera Karola, który swoim komentarzem, pomysłowością oraz oprawą muzyczną zbudował wspaniałą atmosferę piłkarskiego, patriotycznego święta. Dziękuję również wszystkim rodzicom za wsparcie, doping i udział w Turnieju Odzyskania Niepodległości.

 

Osobiście dziękuję trenerom Marcinowi i Kamilowi za wzorowe prowadzenie drużyn w trakcie turnieju. Dziękuję wytrwałemu arbitrowi Kornelowi, który dbał o sprawiedliwy werdykt każdego spotkania.

Dziękuję wszystkim piłkarzom za wspaniałą dawkę emocji podczas zawodów. To był wspaniały turniej

w Waszym wykonaniu.

 

 

 

 

pozdrawiam
Tomasz Grzywna
kontakt tel. 502 310 155
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley