Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

TURNIEJ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI # EDYCJA XII


Informujemy uprzejmie, że w dniach 23-24 listopada 2019 r. nasz Klub pod patronatem Dyrektor Szkoły Sióstr Niepokalanek, przy współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej oraz GOSiR-em Konstancin organizuje XII edycję Turnieju Odzyskania Niepodległości. Więcej na temat organizowanego wydarzenia znajdziesz TUTAJ oraz w załączonym zaproszeniu.
 
Relacja z wydarzenia pojawi się wkrótce po 24 listopada 2019 r.
 
RELACJA Z TURNIEJU ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI 2019
 

Witam,
 
W miniony weekend 23/24 listopada Nasz Klub pod patronatem Dyrektor Szkoły Sióstr Niepokalanek, przy współpracy z GOSiR-em Konstancin zorganizował XII edycję Turnieju Odzyskania Niepodległości. Rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach wiekowych piłkarzykach 2011/2012, orlikach 2009/2010,  młodzikach 2007/2008, trampkarzach 2005/2006.
 
Łącznie w czterech kategoriach wiekowych  wystawiliśmy osiem drużyny z Naszego Klubu.
Piłkarzyki zajęły V i  VII miejsce. Statuetka zawodnika fair play trafiła w ręce Piotra Nowatkiewicza.
Orliki zajęły II i IV miejsce. Piłkarzem fair play wybrano Wojtka Krześniaka, a najlepszym bramkarzem został Maks Kuś.
Młodziki rozegrały bardzo dobry turniej, zajmując odpowiednio II i VI miejsce. Julię Sienkiewicz wyróżniono statuetką fair play.
Trampkarze zajęli I i VI miejsce. Patryk Zubek został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, Antek Lorenc  najlepszym bramkarzem.
 
Pierwsze podziękowania składam na ręce Siostry Leonardy, która swoją obecnością podczas otwarcia, a także przy wręczaniu wyróżnień dla uczestników dodawały otuchy zawodnikom.
 
Za pomoc w organizacji podziękowania kieruje w rodziców powołanych jak również nie powołanych zawodników , oraz wszystkich uczestników turnieju bardzo za to dziękuję.
 
Kawiarenkę w tym roku koordynowała Pani Edyta Solarz oraz Pani Katarzyna Duda-Gromada, zorganizowały zasoby i obsadę. Wspaniale ze swoich obowiązków wywiązali się wolontariusze – uczniowie i uczennice klas ósmych. BRAWO !

Ta edycja była naprawdę bardzo udana, mogliśmy się cieszyć razem z dziećmi piłkarskim świętem. Dziękuję bardzo za kawiarenkowe, pozytywne zamieszanie.
Pieniążki zebrane podczas turnieju przeznaczymy na dofinansowanie letniego obozu piłkarskiego.
Ciasta,  produkty do kawiarenki jak również  osoby pomagające w obsłudze kawiarenki:
Państwo Bernaś, Boskowie , Czaja, Drebot, Dela , Drabik, Duda - Gromada,  Głowaccy, Gawińscy, Gwardys,  Hasik, Jankowscy, Juszczyk, Magdalena Jóźwik , Karaszewscy, Kuś, Krajewscy, Kirwil, Kiełbowicz, Kwiatkowscy, Krześniak,  Lipa, Marczewscy, Marnowscy, Musz, Nowatkiewicz,   Pomarańscy, Prokop, Ronkier-Dolańscy,   Sobierajscy, Solarz, Starck, Sredniccy, Sienkiewicz, Swierczek  Świerszcz,   Wyborscy , Wojczakowscy, Wojciechowscy , Wróbel.
 
Dziękuję Panom Wojciechowi Średnickiemu, Zbigniewowi Wojczakowskiemu, Mariuszowi Solarzowi, Mirosławowi Siennickiemu, Wojciechowi Bodnaruś, Robertowi Bińkowskiemu, Marcinowi Musz, Piotrowi Głowackiemu  za pełnienie funkcji sędziów technicznych/stolikowych podczas turnieju.
 
Dziękuję Panu Piotrowi Głowackiemu, Wojciechowi Średnickiemu i  Państwu Solarz za pomoc w transporcie rzeczy potrzebnych na turniej, jak również sprawne przygotowanie hali na turniej.
 
Duże podziękowania kieruję w stronę spikera Macieja, który swoim komentarzem, pomysłowością oraz oprawą muzyczną zbudował wspaniałą atmosferę piłkarskiego, patriotycznego święta. Dziękuję również wszystkim rodzicom za wsparcie, doping i udział w Turnieju Odzyskania Niepodległości.
 
Osobiście dziękuję trenerom Marcinowi i Kamilowi za wzorowe prowadzenie drużyn w trakcie turnieju. Dziękuję wytrwałemu arbitrowi Łukaszowi, który dbał o sprawiedliwy werdykt każdego spotkania.
Dziękuję wszystkim piłkarzom za wspaniałą dawkę emocji podczas zawodów. To był wspaniały turniej
w Waszym wykonaniu.
 
Tabele wyników znajdują się do pobrania poniżej.
 
Dziękuję wszystkim rodzicom za wsparcie, zaangażowanie i udział w Turnieju Odzyskania Niepodległości.
 
 
 
pozdrawiam sportowo w imieniu Zarządu
Tomasz Grzywna
 
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley