Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

TURNIEJ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI # EDYCJA VII


W dniach 15-16 listopada 2014 r. Nasz Klub pod patronatem Dyrektor Szkoły Sióstr Niepokalanek, przy współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej oraz GOSiR-em Konstancin, zorganizował VII edycję Turnieju Odzyskania Niepodległości. Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach wiekowych: piłkarzykach 2006/2007, orlikach 2004/2005 i młodzikach 2002/2003.

Nasi chłopcy grali ze zmiennym szczęściem. W każdej kategorii wiekowej zgłosiliśmy po dwie drużyny. Piłkarzyki i Młodziki spotkały się odpowiednio w meczach przyjaźni o V miejsca.
Zdecydowanie najlepiej wypadły Orliki, co prawda drużyna pomarańczowych zajęła VII miejsce (choć uważam, że przy odrobinie szczęścia mogło być zdecydowanie wyżej) to już drużyna białych okazała się najlepsza i została Mistrzem Turnieju. Ignacy Sienkiewicz został Królem Strzelców, natomiast Najlepszym Bramkarzem jednogłośnie wybrany  został Kornel Tłaczała.
 
Za pomoc w organizacji podziękowania kieruję w stronę Państwa Solarz, którzy wyszli z pomysłem turniejowej kawiarenki, zorganizowali zasoby i obsadę, jak również pomogli zorganizować część nagród. Szczególne podziękowania należą się również Państwu Średnickim za poświęcony czas i pomoc w organizacji turnieju, pomysł Pana Wojtka dotyczący zorganizowania klubowych szalików to strzał w dziesiątkę, większość, dzięki Panu Wojtkowi i Mariuszowi, rozeszła się przed turniejem. Zgromadzone fundusze przeznaczyliśmy na puchary, statuetki i medale. Trzeba powiedzieć, że entuzjazm wyżej wymienionych udzielił się sporej grupie rodziców i dlatego ta edycja była tak wyjątkowa, mogliśmy się cieszyć razem z dziećmi piłkarskim świętem.
 
Za pyszne wypieki do kawiarenki dziękuję Siostrze Leonardzie, Siostrze Bolesławie, Paniom Średnickej, Świerszcz, Tłaczała, Lipeckiej, Biełanowicz, Wojczakowskiej, Daszewskiej.
 
O sprzedaż pyszności zadbali:
Edyta i Mariusz Solarz, Siostra Wizenna, Wioletta Bodnaruś, Beata Prokop (przy okazji dziękuję dodatkowo za błyskawiczną reakcję medalowąJ), Dorota Kosielińska, Małgorzata Lipiecka - sobota Piłkarzyki;
Claudia Leska, Anna Iskra, Małgorzata Lipiecka, Pani Daszewska, Pan Bernaś, Agnieszka Tłaczała - sobota Orliki;
Beata Prokop, Anna Iska, Pani Zochowska, Pan Gontar Michał -  niedziela Młodziki.
Dziękuję bardzo za kawiarenkowe, pozytywne zamieszanieJ Mam nadzieję, że stanie się to słodką tradycją turnieju.
 
Bardzo dziękuję Siostrze Gabrieli i Siostrze Wizennie, Panu Maciejowi Skorża, Panu Andrzejowi Wronie za udział w ceremoniach otwarcia i podsumowania Turnieju, wręczanie Pucharów i nagród w poszczególnych kategoriach wiekowych, duże wsparcie i gorące kibicowanie naszym piłkarzom, za dobre słowa i udział w tej imprezie.
 
Dziękuję Panom Piotrowi Sołyga, Dariuszowi Kozłowskiemu, Wojciechowi Średnickiemu, Radosławowi Kiradze za pełnienie funkcji sędziów technicznych turnieju.
Dziękuję Panom Wojciechowi Średnickiemu, Mariuszowi Solarzowi za pomoc w transporcie rzeczy potrzebnych na turniej, jak również sprawne przygotowanie hali na turniej i uporządkowanie jej po turnieju , w tym miejscu dziękuje również Panu Dariuszowi Iskra, Panu Czarkowi Świerszcz i Panu Piotrowi Tłaczała.
Duże podziękowania kieruję w stronę sędziów oraz spikera Dawida, który swoim komentarzem oraz oprawą muzyczną zbudował wspaniałą atmosferę piłkarskiego święta. Dziękuję również wszystkim rodzicom za wsparcie, doping i udział
w Turnieju Odzyskania Niepodległości. Oby za rok było Was jeszcze więcejJ
Dziękuję Panu Sławomirowi Kosielińskiemu za zdjęcia zrobione podczas Turnieju.
Osobiście dziękuję trenerowi Marcinowi za prowadzenie drużyn w trakcie turnieju. Dziękuję wszystkim piłkarzom za wspaniałą dawkę emocji podczas zawodów.
 
Dziękuję również wszystkim, którzy zorganizowali fundusze lub wsparli finansowo turniej: Państwu Zajdel, Państwu Średnickim, Panu Cezaremu Świerszcz, CUK Ubezpieczenia, BACCA SP. Z O.O., BANK SPÓŁDZIELCZY W DZIERZGONIU.
 
Dziękuję wszystkim rodzicom za wsparcie, zaangażowanie i udział w Turnieju Odzyskania Niepodległości.
Informuję, że wyniki i tabele  z turnieju będą zamieszczone na stronie klubu.
 
pozdrawiam
w imieniu Zarządu Klubu
Tomasz Grzywna
 
 
 

 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley