Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

TURNIEJ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI # EDYCJA V

Turniej Odzyskania Niepodległości - V Edycja 2012
TON V EDYCJA 2012
 
Nasi chłopcy grali ze zmiennym szczęściem. Piłkarzyki zajęły V i VI miejsce. Wynik mógłby być zdecydowanie lepszy ale zabrakło trochę szczęścia. Jednak za postawę fair play na boisku nasze drużyny zostały nagrodzone pucharem. Orliki zajęły III i IV miejsca.
• • •
Chłopcy spotkali się w bratobójczym pojedynku w finale pocieszenia. Dodatkowo Królem Strzelców został Sebastian Prokop. Młodziki zajęli III miejsce, Marcel Zdybel został najlepszym bramkarzem w tej kategorii wiekowej.
• • •
Bardzo dziękuję Siostrze Gabrieli, Siostrze Leonardzie, Siostrze Wizennie, Panu Danielowi Głowaczowi Wiceprzewodniczącemu Rady Dzielnicy Miasta Stołecznego Warszawy, Panu Tomaszowi Kiełbowiczowi zawodnikowi Legii Warszawa za udział w ceremonii otwarcia i podsumowania Turnieju, wręczanie Pucharów i nagród w poszczególnych kategoriach wiekowych, duże wsparcie i gorące kibicowanie naszym piłkarzom, za dobre słowa i udział w tej imprezie.
• • •
Turniej Odzyskania Niepodległości - V EdycjaDziękuję Członkom Zarządu klubu Panom Rainerowi Pauly i Radosławowi Kiraga za pomoc i pracę włożoną w organizację. Panom Piotrowi Sołyga, Dariuszowi Kozłowskiemu, Rainerowi Pauly za pełnienie funkcji sędziów technicznych turnieju i wsparcie organizacyjne w czasie turnieju. Duże podziękowania kieruję w stronę sędziów oraz mistrza ceremonii DJ Ucho Darka Ślęzaka, który swoim komentarzem oraz oprawą muzyczną budował wspaniałą atmosferę piłkarskiego święta. Dziękuję również wszystkim rodzicom za wsparcie, doping i udział w Turnieju Odzyskania Niepodległości oby za rok było Was jeszcze więcej.
• • •
Dziękuję Paniom Małgorzacie Lipieckiej (mamie Jurka z piłkarzyków) i Małgorzacie Syrewicz (mamie Krzysztofa z młodzików) za zdjęcia zrobione podczas Turnieju.
• • •
Osobiście dziękuję trenerowi Tomaszowi Sokołowskiemu za pomoc w przygotowaniu drużyn, dziękuję wszystkim piłkarzom za wspaniałą dawkę emocji i wzruszeń podczas zawodów.
 
ze sportowym pozdrowieniem
Tomasz Grzywna 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley