Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

PIŁKARSKA LIGA POKOJU #EDYCJA XII

XII Edycja PLP
INFORMUJEMY, ŻE W ROKU SZKOLNYM  2019/2020  BĘDZIEMY RYWALIZOWAĆ W RAMACH XII EDYCJI PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU. 
 

Zaczynamy kolejny sezon Piłkarskiej Ligi Pokoju.
Liga PLP ruszyła 14 września 2019 r. Pierwszy mecz rozegrany został na boisku Alfa Przymierze Rodzin, długa sztuczna trawa.
 
W związku z panującą sytuacją PANDEMII koronawirusa jako organizator postanowiliśmy zakończyć rozgrywki XII edycji PLP po rundzie jesiennej. Za końcową tabelę uznaje się tabele po rundzie jesiennej.
W załączniku podsumowanie rozgrywek oraz propozycje zawodników z drużyn do wyróżnień indywidualnych, czekam na propozycje trenerów z podanych drużyn.


Od 18 maja można trenować w normalnych grupach, ale nie ma zgody na współzawodnictwo sportowe.
Niektóre drużyny już zakończyły sezon np. FC Inter, inne zaczynają dopiero trenować Alfa, Lupus, ale frekwencja jest 50%.
Klub Snu trenuje od 4 maja, z tygodnia na tydzień frekwencja coraz wyższa.
 
Jak tylko pozwolą na współzawodnictwo zapraszamy na sparingi, chętnie zagramy, myślę że Orlik tez jest chętny aby zagrać sparingi, proszę o informacje to będziemy się umawiać w czerwcu na bieżąco.
 
Już dziś zapraszam do zgłaszania drużyn na kolejna edycję PLP żaki 2012, orliki 2010, młodziki 2008J
Już dziś zgłoszone są:
Klub Snu
Alfa
FC Inter
Mamy jeszcze 5 miejscJ
 
Nagrody i wyróżnienia będzie można odebrać w dniach 15-19 czerwca z siedziby Naszego klubu, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu ze mną. Niestety nie będziemy mogli zrobić uroczystego zakończenia Ligi, to trudna sytuacja ale wszyscy się z Nią musimy zmierzyć.
 
 
pozdrawiam - w przypadku pytań proszę o kontakt
Tomasz Grzywna
tel. kom. 502 310 155
 
 
 
 
 
 
 
"Sport jest przede wszystkim darem Bożym” [JP II]
 
 
 
POBIERZ PLIK
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley