Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

PIŁKARSKA LIGA POKOJU EDYCJA VIII


WE WRZEŚNIU 2015 WYSTARTOWAŁA VIII EDYCJA PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU. W TEJ EDYCJI BĘDZIE WYSTĘPOWAĆ PO 6 DRUŻYN W KAŻDEJ KATEGORII WIEKOWEJ.
Proszę zapoznać się z regulaminem (jest kilka zmian w przepisach), danymi do kontaktu oraz terminarzem spotkań rundy jesiennej.
 
Kategorie wiekowe:
Piłkarzyki (2007 - 2008 i młodsi)
Orliki (2005 - 2006)
Młodziki (2003 - 2004)
 
PONIŻEJ SKŁAD VIII EDYCJI PLP W KAŻDEJ KATEGORII:
 
1. KLUB SNU
2. ALFA PRZYMIERZE RODZIN
3. FC INTER
4. LUPUS KABATY
5. ORLIK URSYNÓW
6. RS-818. WAF
 
 
================
 
Ogłoszenie sportowe:
 
INFORMUJEMY UPRZEJMIE, ŻE W NIEDZIELĘ 19 czerwca 2016  W SZKOLE PODSTAWOWEJ SIÓSTR NIEPOKALANEK PRZY UL. ZARUBY 2 W WARSZAWIE ODBĘDZIE SIĘ UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU 2015/2016.
 
PROGRAM UROCZYSTOŚCI:
 
10.00 - 11.00 MSZA ŚWIĘTA ZA UCZESTNIKÓW PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU, SPORTOWCÓW SZKOŁY I KLUBÓW ORAZ RODZICÓW – KAPLICA .
11.00 - 11.30 ZAKOŃCZENIE PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU – SALA WIDOWISKOWA
11.30 – 12.00 WRĘCZENIE MEDALI SPORTOWCOM ZE SZKOŁY.
 
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W UROCZYSTOŚCI WSZYSTKICH SPORTOWCÓW WRAZ Z RODZICAMI.
PRZYCHODZIMY W KOSZULKACH KLUBOWYCH - BIAŁYCH, MINISTRANCI NA GALOWO, PO MSZY KOSZULKA KLUBOWA.
 
 
 
 
 
pozdrawiam
Tomasz Grzywna
 
 
 
 

W niedzielę 19 czerwca 2016 odbyła się uroczystość zakończenia Piłkarskiej Ligi Pokoju, organizowanej przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek Ursynów Warszawa. Uroczystość była połączona z zakończeniem szkolnego roku sportowego sportowców Szkoły Sióstr Niepokalanek. Na godzinę 1000 do kaplicy przyszkolnej przybyli w klubowych strojach sportowych uczestnicy Piłkarskiej Ligi Pokoju, uczniowie Szkoły Sióstr Niepokalanek wraz z rodzicami, Siostry Niepokalanki, Trenerzy klubów piłkarskich oraz zaproszeni goście. Uroczystość rozpoczęła się mszą Świętą. 
Drugą część w sali widowiskowej szkoły poprowadził Prezes KS SSN UW Pan Tomasz Grzywna. Nastąpiła ceremonia wręczenia nagród, pucharów, medali i statuetek uczestnikom Piłkarskiej Ligi Pokoju. Zawodnicy odbierali nagrody, statuetki, puchary i medale.
Następnie odbyło się zakończenie sportowego roku szkolnego, na którym wręczono medale dla uczniów, którzy reprezentowali szkołę w zawodach sportowych i angażowali się w sportowe życie szkoły i klubu w poszczególnych dyscyplinach sportowych, złożono podziękowania Siostrom, medale wręczono również rodzicom.
Dziękuję wszystkim zawodnikom, uczniom i rodzicom za przybycie i uczestnictwo w uroczystościach. Sportowcy, którzy z różnych przyczyn nie mogli uczestniczyć w uroczystości swoje medale odbiorą od wychowawców klas podczas wręczenie świadectw.

pozdrawiam
Tomasz Grzywna

 

 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley