Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

PIŁKARSKA LIGA POKOJU EDYCJA III

Piłkarska Liga Pokoju - III Edycja
PLP III EDYCJA 2010/2011
 
18 czerwca 2011 r. odbyła się uroczystość zakończenia III edycji Piłkarskiej Ligi Pokoju, organizowanej przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek Ursynów Warszawa.
• • •
Uroczystość była połączona z zakończeniem szkolnego roku sportowego 2010/2011 sportowców Szkoły Sióstr Niepokalanek.
• • •
Na godzinę 1000 do kaplicy przyszkolnej przybyli w klubowych strojach sportowych uczestnicy Piłkarskiej Ligi Pokoju wraz z rodzinami, uczniowie Szkoły Sióstr Niepokalanek, Siostry Niepokalanki, Trenerzy klubów piłkarskich oraz zaproszeni goście. Uroczystość rozpoczęła się mszą Świętą, którą celebrował Ks. Władysław Kapelan Szkoły Sióstr Niepokalanek.
• • •
Homilię wygłosił Ks. Adam Zelga, który uwypuklił cele, którym przyświecały rozgrywki, podkreślił czym powinien się kierować w życiu prawdziwy piłkarz-sportowiec. Msza Święta odbyła się w podniosłym nastroju duchowym i jednocześnie sportowym. Drugą część w Sali widowiskowej szkoły poprowadził Prezes KS SSN UW Pan Tomasz Grzywna. Podkreślił rolę s. Leonardy - Dyrektor Szkoły Sióstr Niepokalanek w krzewieniu sportu oraz wychowaniu dzieci i młodzieży. Po przypomnieniu genezy rozgrywek, nastąpiła ceremonia wręczenia nagród, dyplomów, pucharów i statuetek uczestnikom Piłkarskiej Ligi Pokoju.Nagrody i puchary wręczał honorowy Prezes i pomysłodawca Piłkarskiej Ligi Pokoju Pan Andrzej Wrona oraz trener Legii Warszawa Pan Maciej Skorża. W ostatniej odsłonie uroczystości zostały wręczone pamiątkowe medale za aktywność sportową w roku szkolnym 2010/2011 ponad 100-tu sportowcom Klubu i Szkoły Sióstr Niepokalanek oraz najbardziej zaangażowanym rodzicom w rozwój Klubu Sportowego Szkoły Sióstr Niepokalanek.Na zakończenie Dyrektor Szkoły s. Leonarda podziękowała wszystkim sportowcom i ich rodzicom oraz trenerom za wzorową postawę i poświęcenie czasu w rozwój talentu sportowego.
 
 
AttachmentSize
Office spreadsheet icon klasyfikacja_3_edycja.xls1.92 MB
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley