Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

PIŁKARSKA LIGA POKOJU EDYCJA II

PLP II EDYCJA 2009/2010
 
19 czerwca 2010 r. uczestnicy Piłkarskiej Ligi Pokoju oraz sportowcy klubu i szkoły Sióstr Niepokalanek spotkali się na uroczystym podsumowaniu roku szkolnego 2009/2010 i II edycji PLP.
• • •
Uroczystość była połączona z zakończeniem szkolnego roku sportowego 2009/2010 sportowców Szkoły Sióstr Niepokalanek.
• • •
Na godzinę 1600 do kaplicy przyszkolnej przybyli w klubowych strojach sportowych uczestnicy Piłkarskiej Ligi Pokoju wraz z rodzinami, uczniowie Szkoły Sióstr Niepokalanek, Siostry Niepokalanki, Trenerzy klubów piłkarskich oraz zaproszeni goście.Uroczystość rozpoczęła się mszą Świętą, którą celebrował Ks. Władysław Kapelan Szkoły Sióstr Niepokalanek.
• • •
W homilii Ks. Władysław uwypuklił cele, którym przyświecały rozgrywki, podkreślił czym powinien się kierować w życiu prawdziwy piłkarz-sportowiec. Msza Święta odbyła się w podniosłym nastroju duchowym i jednocześnie sportowym. Drugą część w Sali widowiskowej szkoły poprowadził Prezes KS SSN UW Pan Tomasz Grzywna. Podkreślił rolę s. Leonardy - Dyrektor Szkoły Sióstr Niepokalanek w krzewieniu sportu oraz wychowaniu dzieci i młodzieży. Po przypomnieniu genezy rozgrywek, nastąpiła ceremonia wręczenia nagród, dyplomów, pucharów i statuetek uczestnikom Piłkarskiej Ligi Pokoju.
• • •
Klasyfikacja drużynowa:
 
Młodziki:
 1. KS SSN Ursynów Warszawa- trener Tomasz Grzywna
 2. RS-81 - trener Dariusz Ozga
 3. SSP 26 - trener Wojciech Kruszewski
 4. Akademia Sportu – opiekun Paweł Kusek
 5. KS ALFA Przymierze Rodzin- trener Adam Pańczak
 6. FC INTER – opiekun Wojciech Wądołowski
 7. PAKS Ostaniec Ursynów- opiekun Sławomir Luliński
 
Orliki:
 1. KS SSN Ursynów Warszawa - trener Tomasz Grzywna
 2. RS-81- trener Dariusz Ozga
 3. SSP 26 – trener Wojciech Kruszewski
 4. Akademia Sportu PK- opiekun Paweł Kusek
 5. KS ALFA Przymierze Rodzin - trener Adam Pańczak
 6. FC INTER - opiekun Wojciech Wądołowski
 7. Warszawska Akademia Sportu – trener Sebastian Szymański
 8. PAKS Ostaniec Ursynów - opiekun Sławomir Luliński
 
Piłkarzyki:
 1. Akademia Sportu PK – trener Tomasz Zajączkowski
 2. KS SSN Ursynów Warszawa - trener Tomasz Grzywna
 3. FC INTER – opiekun Wojciech Wądołowski
 4. RS-81- trener Dariusz Ozga
 5. Warszawska Akademia Futbolu – trener Sebastian Szymański
 6. SSP 26 – trener Wojciech Kruszewski
 7. KS ALFA Przymierze Rodzin - trener Adam Pańczak
 8. PAKS Ostaniec Ursynów – opiekun Sławomir Luliński
 
Klasyfikacja Indywidualna:
 1. Najlepszy Bramkarz ( KS SSN UW Marcel Zdybel - Piłkarzyki, SSP 26 Karol Cieśluk -Orliki, KS SSN UW Adam Anduła – Młodziki).
 2. Najlepszy Obrońca ( AS Maciej Świątek - Piłkarzyki, RS-81 Michał Strojewski - Orliki, KS SSN UW Wojciech Wróbel- Młodziki).
 3. Król Strzelców (FC INTER Lorenzo Pedretti - Piłkarzyki, KS SSN UW Antek Pauly - Orliki, KS SSN UW Dawid Sharma - Młodziki).
 4. Najlepszy Zawodnik ( AS Patryk Jakubczyk – Piłkarzyki, KS SSN UW Krzysztof Dmowski – Orliki, RS-81 Krzysztof Pac - Młodziki).
 
• • •
W ostatniej odsłonie uroczystości zostały wręczone pamiątkowe medale za aktywność sportową w roku szkolnym 2009/2010 ponad 100-tu sportowcom Klubu i Szkoły Sióstr Niepokalanek oraz najbardziej zaangażowanym rodzicom w rozwój Klubu Sportowego Szkoły Sióstr Niepokalanek.
• • •
Na zakończenie Dyrektor Szkoły s. Leonarda podziękowała wszystkim sportowcom i ich rodzicom oraz trenerom za wzorową postawę i poświęcenie czasu w rozwój talentu sportowego.
 
 
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley