Untitled Document
"CIASTECZKOWA" POLITYKA KLUBU SNU
ciasteczko.jpegPrzez korzystanie z serwisu internetowego udostępnianego w domenie klubsnu.pl („Serwis”) wyrażana jest zgoda na instalację ciasteczek na urządzeniu końcowym osoby logującej się do Serwisu („Użytkownik”) oraz wykorzystywanie ciasteczek przez Klub SNU zgodnie z niniejszą Polityką. Zgoda jest wyrażana za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wykorzystywanie przez Klub SNU ciasteczek, powinien zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Serwisu. O celu używania ciasteczek przez Klub SNU dowiesz się więcej tutaj.

PIŁKARSKA LIGA POKOJU EDYCJA I

PLP I EDYCJA 2008/2009
 
W dniu 6 czerwca 2009 r. odbyła się uroczystość zakończenia I edycji Piłkarskiej Ligi Pokoju, organizowanej przez Klub Sportowy Szkoły Sióstr Niepokalanek Ursynów Warszawa.        
 
• • •
Uroczystość była połączona z zakończeniem szkolnego roku sportowego 2008/2009 sportowców i sportsmenek Szkoły Sióstr Niepokalanek.
• • •
Na godzinę 1600 do kaplicy przyszkolnej przybyli w klubowych strojach sportowych uczestnicy Piłkarskiej Ligi Pokoju wraz z rodzinami, uczniowie Szkoły Sióstr Niepokalanek, Siostry Niepokalanki, Prezesi i Trenerzy klubów piłkarskich, oraz zaproszeni goście.
• • •
Uroczystość rozpoczęła się mszą Świętą, którą celebrował KS. Adam Zelga Proboszcz Parafii Bł. Edmunda Bojanowskiego na Ostańcu. W homilii KS. Adam uwypuklił cele, którym przyświecały rozgrywki, stwierdził, że rozegrana została najpiękniejsza Liga na całym Świecie. Msza Święta odbyła się w podniosłym nastroju duchowym i jednocześnie sportowym. Na zakończenie nabożeństwa delegacja, której przewodniczył Kuba Dudziuk - Piłkarzyk z KS SSN UW, recytator pięknego wiersza, złożyła KS. Adamowi życzenia z okazji 25 rocznicy Święceń Kapłańskich.
• • •
Drugą część w Sali widowiskowej szkoły poprowadził Prezes KS SSN UW Pan Andrzej Wrona. Podkreślił rolę s. Leonardy - Dyrektor Szkoły Sióstr Niepokalanek w krzewieniu sportu w wychowaniu dzieci i młodzieży. Po przypomnieniu genezy rozgrywek, nastąpiła ceremonia wręczenia dyplomów, pucharów i statuetek uczestnikom Piłkarskiej Ligi Pokoju.
 
Klasyfikacja drużynowa:
 
Młodziki:
 1. RS-81- trener Dariusz Ozga
 2. Akademia Sportu PK- opiekun Paweł Kusek
 3. KS SSN Ursynów Warszawa- trener Tomasz Grzywna
 4. FC INTER - opiekun Witold Radwański
 5. KS ALFA Przymierze Rodzin- trener Adam Pańczak
 6. PAKS Ostaniec Ursynów- opiekun Sławomir Luliński
Orliki:
 1. KS SSN Ursynów Warszawa - trener Tomasz Grzywna
 2. RS-81- trener Dariusz Ozga
 3. Akademia Sportu PK- opiekun Paweł Kusek
 4. FC INTER - trener Wojciech Wądołowski
 5. PAKS Ostaniec Ursynów - opiekun Sławomir Luliński
 6. KS ALFA Przymierze Rodzin - trener Adam Pańczak
Piłkarzyki:
 1. KS SSN Ursynów Warszawa - trener Tomasz Grzywna
 2. KS ALFA Przymierze Rodzin - trener Adam Pańczak
 3. Akademia Sportu PK - opiekun Paweł Kusek
 4. RS-81- trener Dariusz Ozga
 5. KOSA KONSTANCIN - trener Ireneusz Harasimiuk
 6. PAKS Ostaniec Ursynów - opiekun Sławomir Luliński
Klasyfikacja Indywidualna:
 1. Najlepszy bramkarz ( Marcel Zdybel - Piłkarzyki, Wiktor Korneluk -Orliki, Daniel Suska - Młodziki.
 2. Najlepszy Obrońca ( Antek Pauly - Piłkarzyki, Wojtek Konieczny - Orliki, Michał Pac - Młodziki).
 3. Król strzelców (Aleks Świętochowski - Piłkarzyki, Michał Bogusz - Orliki, Wojtek Wróbel - Młodziki).
 4. Najwszechstronniejszy piłkarz ( Piotr Chylak, Jan Marczak - Piłkarzyki, Staś Wądołowski - Orliki, Kuba Małek - Młodziki).
 5. Piłkarz Fair Play (Jan Majewski - Piłkarzyki, Mateusz Pinnell - Orliki, Piotr Pawlak - Młodziki).
Puchar drużynowy Fair Play zdobyła drużyna PAKS Ostaniec.
• • •
W ostatniej odsłonie uroczystości zostały wręczone medale pamiątkowe za aktywność sportową ponad 80-ciu sportowcom Klubu i Szkoły Sióstr Niepokalanek.
• • •
Na zakończenie Dyrektor Szkoły s. Leonarda podziękowała wszystkim sportowcom i ich rodzicom oraz trenerom za wzorową postawę i poświęcenie czasu w rozwój talentu sportowego.
 

ZAKOŃCZENIE PIŁKARSKIEJ LIGI POKOJU 


I EDYCJA 2008/2009

AttachmentSize
Office spreadsheet icon klasyfikacja_1_edycja.xls1.68 MB
 
Partnerzy Klubu SNU
 
 
 
 

Autorskie prawa majątkowe do wszystkich zdjęć zamieszczonych w serwisie Klubu SNU przysługują ich autorom. Autorami zdjęć i filmów w serwisie Klubu SNU są w większości wypadków Rodzice naszych podopiecznych, którzy wyrazili pisemną lub ustną zgodę na wykorzystywanie prac z wizerunkami ich dzieci w celach informacyjnych oraz realizowania przez Klub SNU  celów statutowych. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia lub filmu - w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć i filmów pochodzących z serwisu www.klubsnu.pl w celach komercyjnych, w tym reklamowych i marketingowych, jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia lub filmu nie może naruszać dobrego imienia Klubu SNU oraz Szkoły Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie. Korzystająca ze zdjęcia osoba zobowiązana jest we własnym zakresie uzyskać stosowne zezwolenie na rozpowszechnianie wizerunku, o ile jest ono wymagane przepisami prawa. Klub SNU ani Szkoła  Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej na Ursynowie w Warszawie nie ponoszą w takim przypadku odpowiedzialności za rozpowszechnianie wizerunku przez osobę korzystającą ze zdjęcia czy filmu, zarówno wobec tej osoby, jak i osoby (osób), której wizerunek bezprawnie rozpowszechniono.
Klub SNU został założony przez zgromadzenie zakonne w Szkole Sióstr Niepokalanek nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej i od nazwy tego zgromadzenia czerpie własną (SNU = Siostry Niepokalanki Ursynów). Szkoła powstała na Ursynowie w 2001 roku, natomiast Klub powstał pod koniec 2007 roku (data rejestracji) z inicjatywy pana Andrzeja Wrony. Od początku swej działalności edukacyjnej, Szkoła zaistniała z dużym powodzeniem na sportowej mapie nie tylko dzielnicy Ursynów, ale całej Warszawy, dzięki sukcesom naszych sportowców. Do dyscyplin, w których nasi uczniowie i uczennice uzyskują najlepsze wyniki należy zaliczyć: piłkę nożną, tenis stołowy, piłkę siatkową, pływanie i biegi.
 
Celem Klubu jest organizowanie, rozwijanie oraz upowszechnianie różnych form kultury fizycznej, wychowanie przez sport i propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzowanie idei "fair play" w sporcie, w oparciu o wartości chrześcijańskie. Poprzez organizację imprez sportowych pragniemy wpajać najmłodszemu pokoleniu Polaków ideę szerzenia pokoju na całym świecie, ideę patriotyzmu oraz troskę o pomyślność i dobre imię naszej ojczyzny. W swojej działalności sportowo -wychowawczej dążymy również do integracji środowisk lokalnych. Słowa Jana Pawła II "Sport jest przede wszystkim darem Bożym" stały się naszym mottem przewodnim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pozdrowienia z obozu sportowego w Łasku smiley